Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kaphatnék praktikus tanácsokat...

Kaphatnék praktikus tanácsokat? Nyáron úszótáborba megy a lányom, gondolom, kell úszósapi. De milyen?

Figyelt kérdés

Még sosem vettem neki. Majdnem derékig érő, borzasztóan sűrű haja van, ami nyáron is csak nagyon nehezen szárad.

Az egyberészes fürdőruha jobb, mint a kétrészes, igaz?


2015. ápr. 13. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Rózsaszín úszósapit. Egyrészes fürdőrucit.
2015. ápr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Úszásnál csak az egybe részes fürdőruha az elfogadott. Mi suliba jártunk heti 1x úszásra az volt az egyik testnevelés óránk és mi csak egybe részesbe mehettünk. A tanárunk megpróbált kiállni mellettünk, de az uszoda ahová jártunk ott csak így mehettünk be, és úszósapival. Úszósapkába van 2 féle egy gumis ami baromi nehezen megy rá a fejünkre mert tapad azt hintőporral szoktuk beszórni hogy egyszerűbb legyen,de nem lesz a hajunk annyira vizes, vagy van fürdőruha anyagból elasztikus sapi, az hamar átázik és vizes lesz a hajunk tőle de egyszerűbb fel és levenni és kényelmesebb is.


A hajszárítást valahogy meg kell oldani, bár ha jó idő lesz akkor szinte felesleges, de azért egy olcsóbb fajta hajszárítót mindenképp vigyen magával, mert nem minden uszodába van hajszárító. Ahol meg van ott általában falra szerelhető gépek vannak amivel egy hosszú dús hajat órákig kell szárítgatni. Az úszósapi felvétel előtt célszerű a hajat összekontyolni úgy legalább egyszerűbb lesz meg kényelmesebb.

2015. ápr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Én járok úszni, hosszú hajam van. Gumi úszósapkát ne vegyél, lehetetlen hosszú hajra feltenni, nem is fér alá és ráadásul tépi. Textilszerűt vegyél az alá szépen be tudja tenni a kontyát. Fürdőruhát egyrészeset ajánlok, a bikini lecsúszkál a vízben, alsó, felső egyaránt. Persze, ha kimondottan kétrészeset szeretne, abból is vannak sportosabb darabok, kis sortszerű alsóval, toppal, bár nem tudom, hány éves a lányod.
2015. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van úszáshoz való kétrészes is, nekem olyan van, mert nagyon magas vagyok és ami egybe részes az sose jó rám (ami elég hosszú az kétszer olyan széles mint én). Szerintem olyat vegyél, ami a lányodnak tetszik. A kétrészesben könnyebb pisilni menni, ha egész nap úszkálnak azért az se mindegy.
2015. ápr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyberészes fürdőruha. Aréna márka jó, úszósapkából is ezt ajánlom.
2015. ápr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha azt akarja, hogy ne legyen vizes a haja, akkor vastagabb gumi sapkát vegyetek, de könnyebb feltenni, ha alá először egy sima anyagút vesz fel. Nem tudom, hogy nyáron mennyire fontos, hogy ne legyen vizes a haj. Fürdőruha mindenképp márkás, egyrészes legyen, azt nem mozdul el, nem esik ki belőle semmi.
2015. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Még nincs, ami kiessen. :)


Nagyon köszönöm a válaszaitokat!

2015. ápr. 13. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!