Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennetek ha hármas ikreket...

Mit tennetek ha hármas ikreket varnatok és már lenne egy gyereketek?

Figyelt kérdés
Az anyagi helyzet miatt nem volt ennyi gyerek tervezve csak kettő, de négy gyerek normális felneveleset, hogy lehet megoldani ha sem anyagilag, sem mashogy nem volt ez tervben?
2015. ápr. 14. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

Nos, így jártatok.

A lehetőségeid : megtartani, abortusz és szelektív abortusz.

2015. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
hát ez egy nehéz döntés az biztos. nekem 2 gyermekem volt mikor a mostani párommal össze költöztünk, terhes lettem 3 ikrekkel igaz sajnos az egyik elment. nekünk sem volt sok pénzünk de mindig annyi van hogy piciknek minden legyen. ikrek után még vállaltunk egyet és így lett teljes a család.
2015. ápr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Az ikrek után járó magasabb juttatások sem segítenek? Családi adókedvezmény, többszörös CSP, stb?


Inkább később lesznek nagyobb kiadások, pl. amikor egyszerre kell tankönyvcsomagból, egyebekből hármat venni. Vagy egyszerre három tandíj felsőoktatásba. Addig viszont javulhat az anyagi helyzetetek is.


Számszerűen mennyi most a bevételetek és a fix kiadásotok?

2015. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Pánikba esnék :)

Viccen kívül: mégis mit tehetnék, szülnék még három gyereket...

2015. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
én szerintem ikrek esetébe is sokkot kapnék...de hármas ikrek...de biztos nem vetetném el. maga az abortusz is rossz dolog egy baba esetébe, de hogy 3 kis embert öljek meg, kizárt. én megtartanám, és próbálnék minél feljebb jutni...
2015. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Semmit nem tudsz tenni, illetve csak az abortusz van, vagy az, hogy "elvesznek" egyet, de iszonyat nagy kockázata van annak, hogy a többi is elmenne.
2015. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Azért akkor már bőven nagycsaládosnak számítotok ami elég nagy összeggel jár és eleinte még a 4 gyerek sem kerül annyiba. Emellett ha beléptek a NOÉ-ba ott nagyon sok pályázat van mindig, utóbb lakásbővítésre volt. Minden megoldható, csak akarni kell.
2015. ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Én megtartanám :) az első néhány sokk után. Arra képtelen lennék, hogy "szelektáljak". De ezt nektek kettőtöknek kell eldöntenetek, átbeszélnetek.
2015. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Először is kiborulnék....aztán megráznám magam,megszülném és felnevelném Őket.Elmennék fűhöz-fához(polgármester,nagycsaládosok egyesülete,védőnői szolgálat,családsegítő,stb.)hogy segítséget kérjek.3 gyerekes
2015. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azon lennék a férjemmel, hogy változzon az anyagi helyzetünk, mire iskolásak lesznek ez simán megvalósítható.
2015. ápr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!