Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg nagy hülyeséget csinálok?

Tényleg nagy hülyeséget csinálok?

Figyelt kérdés
A párom és én 2éve vagyunk együtt. A "gond" sokak szerint, hogy ő idősebb tőlem. Simán az apám lehetne, de ez minket nem zavar. Eldöntöttük, hogy legyen közös gyerek és most terhes is vagyok, ikrekkel. Mindenki azt mondja, hogy nem vagyunk normálisak és felelőtlenek vagyunk, mert mi van ha ne adj Isten meghal?! Akkor ott maradok a babákkal... Nem értem miért kell mindenben a rosszat keresni. Mi vállaltuk a "kockázatot", ilyen nagy baj ez?
2010. febr. 20. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

erre csak azt tudom mondani,hogy akkor ezek szerint senki ne vállaljon babát?Hiszen akárki akármikor meghalhat!

Ha szeretitek egymást,és ő képesnek érzi még magát fizikailag/szellemileg bevállalni 2 babát,akkor gratulálok!

2010. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
dehogy baj...ne hallgass másokra ebben a kérdésben. sajnos egy huszonéves apuka ugyanúgy meghalhat...egyikünknek sem lett megígérve, hogy 100 évig fog élni. mennyi idős egyébként a párod? ha őt aggasztja a dolog, kössön életbiztosítást amelynek a gyerekek a kedvezményezettjei.
2010. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Minket nem zavar. Már megszoktuk mióta együtt vagyunk, hogy érdekes reakciókat váltunk ki az emberekből.

EGyébként Ő 52 én meg "csak" 24.

2010. febr. 20. 16:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ne hallgass azokra akik szerint ez hülyeség. Igazuk van az előttem szólóknak. Bárki, bármikor meghalhat, ha ebből indulnánk ki senki ne vállaljon gyereket. Gondolom a párod jó kondiban van, egészséges stb, hisz nem hiába választottad. Köztem és a párom közt is nagy, bár nem ekkora a korkülönbség. Most várjuk a második babánkat, páromnak pedig van 1 unokája aki 1 évvel fiatalabb első (most 2,5 éves) gyerekünknél. :) Szóval sok boldogságot kívánok! Azzal meg nem kell törődni mások mit gondolnak!
2010. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kakálj mások fejére...tudod kit érdekelne :D


Nálunk meg én vagyok az idősebb( jó csak 9 hónappal, de az már a másik év,mikor párom született)


Az öregek azért furcsállják,pedig születésünktől ismernek minket,de hát kit érdekel,nagy a szerelem:)Van baba is,mit csinálnak?Főrnak minket életük végéig?XD

2010. febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát ez tényleg túl nagy korkülönbség! az apa már bőven nagypapa korban van!
2010. febr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát akkor nem lesznek nyudodt nyugdíjas évei :) de ha vállalta a gyerekeket akkor ő tudja ezt, másnak meg mi köze hozzá? nem nekik kell őket felnevelni :)
2010. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!