Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hülyeséget csinálok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyeséget csinálok?

Figyelt kérdés
1hete szakitottak velem,nagyon faj a szivem es szenvedek!Idegileg kivagyok,már 5kilot lefogytam,nemeszek,alig alszok!Vele képzeltem el az életemet és ami a legrosszabb már terveztük a közös jövőt!Sokan azt mondják ,tereljem el a figyelmem,szorakozzak,csavarogjak,de nem megy!Én bolond elkezdtem irni egy pasival,igaz már rédtől irunk,de ő most komolyan gondolja velem!Lehet igy felejteni?Semmi kedvem hozzá,de valahogy muszály felejtenem!Hülyaséget csinálok?Vagy lehet idővel beleszerethetek?Tényleg nagyon rendes és barátnak is szuper!De imádom az exem és érzem a szivem mélyén,h számomra ő az igazi!Valaki aki tud segitsen!Ja nem vagyok már kislány!Köszönöm!
2011. aug. 28. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen
2011. aug. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Beleesnél rügtön ugyanabba a hibába amiért most a padlón vagy. Akibe állítólag szerelmes vagy: felruháztad olyan érzésekkel amilyenekkel nem rendelkezik, ugyanis ha rendelkezne akkor nem fogytál volna 5 kilót. Miből gondoltad, hogy ez egy életre szól? Légvárakat építettél és most sajnálod MAGADAT, hogy jaj a légváraim eltűntek, de sebaj itt van a következő légvár...hajrá járjál vele!... egy dolgot tudnék mondani ami segítene rajtad: ÖNISMERET, de semmi se kötelező, te döntesz
2011. aug. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát ha nagyon vissza akarod szerezni mond el neki ezt amit leírtál

amugymeg felejteni másik pasival aki nem is tetszik nemigazán inkább másik szerelemel

menj el kikapcsolódni sztem valahova

2011. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igenis szeretem ot!3hete meg semmi baj nem volt!Tudod milyen erzes az ha 3hete azt mondja a parod,h veled szeretnek elni??Hogy karacsonykor,mivel ez a legszebb alkalom,megakarja kerni a kezem!Utanna meg othagy es nemtudja az okat?Nemtud rendes valaszt adni?Nemvagyok rossz ember es szerintem ezt nem erdemeltem volna meg!Igen szeretem,nagyon szeretem ot!!Es igen van onismeretem!Es tudom,h vannak hibaim,hisz kinek nincsenek,de ezt nem erdemeltem volna meg!
2011. aug. 28. 18:02
 5/13 A kérdező kommentje:
A masodiknak szol!!
2011. aug. 28. 18:02
 6/13 A kérdező kommentje:
Es koszonom a valaszokat!Nem arrol van szo,h nem tetszik,mert tenyleg jo es aranyos pasi,csak a volt parom.....Es nemtudom mit tegyek!O ezzel tisztaban van,h mi van a szivemben es annak ellenere udvarol!
2011. aug. 28. 18:05
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha lenne önismereted akkor nem írnál ilyen baromságokat. És ezen nincs értelme megsértődnöd, bár ez is a te dolgod. Igen, nem érdemelted meg. DE: mi az, hogy nem tudja? Retardált vagy mi? Igenis tudja, csak gyáva f.sz eléd állni és bemindani a tutit. De te álltasd magad továbbra is, leglább fogysz tovább...hogy lehet egy gerinctelent szeretni? ha neked ez jön be...csak rajta:)
2011. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
En ertelek teged is,h mit irsz,de amugy o nem rossz ember tenyleg,de nemtudom mi lett vele!:( Az biztos,h gyava... Es nem nemsertodtem meg!
2011. aug. 28. 18:11
 9/13 A kérdező kommentje:
Amugy miert baromsag hisz az igazat irtam,ez volt ezt mondta!Szerintem masnak se lenne mindegy!Vagy neked sem tetszene!
2011. aug. 28. 18:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem írtam, hogy rossz, csak, hogy bizonyos tulajdonságai vannak, pl. gyávaság , ez mindenkiben ott van, csak valaki tesz ellene. Azt írod nem volt ilyen, pont itt jön az önismeret a képbe: ha nem lett volna benne ez a tulajdonság - azaz ha nem lett volna ilyen már akkor is - akkor nem így viselkedik MOST. De már akkor is ilyen volt, csak TE ezt nem MERTED meglátni. Ilyen dolgokra egy csomó kis jel utal.
2011. aug. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!