Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Járhat melegítő nadrágban a...

Járhat melegítő nadrágban a gyerek iskolába? Kisiskolás, vagyis alsóban.

Figyelt kérdés

Sajnos(?) a fiam utálja a farmer, a kord és a vászonnadrágot is, mert nem tud bennük szabadon mozogni (mondjuk ezt tökéletesen megértem).

Minden délután kint vannak 2-3 órát az udvaron, ahol fociznak, mászókáznak stb, ide lenne jó a melegítőnaci.

Szerinte nincs idő arra, hogy átvegye a nadrágot, tehát az sem megoldás, hogy reggel bemegy farmerban és ebéd után átöltözik.

Sok gyereket látok melegítőben, meg még nem is szóltak miatta, csak egy másik kérdés kapcsán gondolkodtam el.


2015. ápr. 17. 06:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
23%

Ha szerinted a macko nadrag teljesen jo, mert masban nem lehet faramaszni miert teszel fel kerdest amugy?

Ezt sosem ertem meg. Jon mindenki a ketsegbe vagyok esve dumaval, de csak megerositest var, hogy jol csinalja. Aki meg maskent gondolja az tuti nem jol tudja es amugy is minek szol bele mert ugy sem erti.

Jarasd abba amiben akarod. Ha o mast nem vesz fel tok mind1 ki mit ir nemde?

2015. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Jaj lányok, én értem, hogy erről beszélgetünk és minden oké ezzel, de ilyen ordas nagy baromságért pontozgatni? Most tényleg, ennek az egész témának van bármi jelentősége valójában?? Vagy csak "pusztuljon meg mindenki, aki nem pont olyan, mint én"?? "Úgyse kell odaírni a nevemet na akkor vezessük le a frusztrációt"?


Vihar a biliben...


Jó hétvégét, menjetek ti is inkább a családhoz...

2015. ápr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Atyaég, azért nem gondoltam, h ekkora port kavar majd a kérdésem! :)

1. Mi csak sportoláshoz veszünk fel melegítőt.

2. A gyerek nem szereti a derékban gombos nadrágokat, így a vászon és a kord is kilőve, utóbbi ráadásul nem is tetszik.

3. Járnak más gyerekek is melegítőben, de azért nem szeretném megvárni, amíg csúfolni fogják, ahogy az egyik válaszoló írta...

4. A kérdést azért tettem fel, mert bizonytalan vagyok, hogy a gyerek kényelmét vegyem-e figyelembe vagy a szokásokat.

5. Alkalomra természetesen ünneplőben megy a gyerek, nem is értem hogy jön ez ide! Hozzáteszem, pont a NEM melegítős gyerekek és szüleik jönnek az ünnepélyekre farmerban... Mi nem.

6. Külföldöt példaként felhozni a legnagyobb álsznobság, ami rosszabb mint melegítőben suliba menni... Minek kell mindig arra kihegyezni a dolgot, hogy a magyarok milyen prolik? Aki meg így gondolja, az minek olvas magyar oldalakat?????

2015. ápr. 17. 19:36
 24/27 anonim ***** válasza:
57%

En írtam az ünnepséget és nem bantasbol -nálunk simán eljonnek macinaciban oda is.

Ha nem csak ő jár abban, akkor nem fogják csufolni. Ha mégis, akkor ő maga fog szólni, hogy inkább farmerben menne. Nyugi. Úgy csináld, ahogy neked meg neki jó.

2015. ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
A gyerek legyen kènyelmes. Ha neki a macinaci az, akkor abban megy. Ha a farmer, akkor abban. Persze azèrt hatàrokon belūl. Neki az iskola a munkahely, ahol nem ūgyfeleznek a dolgozók, ott sem feltëtlenül kell kiöltözni, A tiszteletet meg nem (csak) a ruhàval adom meg. Èn pl. Kimegyek melegítőjén az utcàra, bàr nem sűrűn. Alkalomra, vagy olyan helyre mindig normàlisan -ha kell, elegànsan öltözünk. Nekem a suli nem alkalom, hanem hètköznap. Aztàn màsok vèlemènye nem izgat. Elfogadom az àllàspontokat, de nekem hadd legyen más, ha úgy adódik. Bèke mindenkivel :D
2015. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
55%
Nálunk vannak akik középsuliba is abban jönnek, és nem ilyen gagyit vesznek hanem elég márkásakat. Pedig mi már nem mászunk fára. A tanárokat meg pont nem érdekli. Azt vegyen amit akar.
2015. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én nyolcadikos koromig minden nap melegítőben mentem iskolába, most is felveszek néha, sokkal kényelmesebb, mint a farmer, csak az a hátránya, hogy nincs annyi zsebe. 18/F
2017. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!