Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zacskósleves és túróspalacsint...

Zacskósleves és túróspalacsinta 2 évesnek?

Figyelt kérdés
Ez így mennyire laktató illetve ideális ebéd egy 2 éves gyereknek?
2015. ápr. 17. 11:09
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
93%
A zacskósleves szerintem senkinek sem ideális, de néha lehet adni, 2 évesnek is. A túrós palacsintával nincs semmi baj.
2015. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
40%
Zacskós levessel nem etetnék senkit, nemhogy a gyereket.
2015. ápr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
52%
Igen, én is így gondolom. A zacskósleves a világon senkinek nem kell, a palacsintát meg megyek, és most megcsinálom mert baromira megkívántam. :)
2015. ápr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
46%
A zacskós leves undorító, ne haragudj meg érte. Én nem is bírom megenni. Amúgy nem sokkal több idő összedobni egy rántott levest vagy vmi ragulevest normális alapanyagokból.
2015. ápr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
91%

Mi kb évente max 2x csinálunk zacskós levest.

De evett már belőle a 2 éves fiam, még él...

Nem egészséges, de ha hirtelen csak ez van, jobb mint a semmi.

Sajna a palacsintát nem szereti, így azt nem eszi, pedig már jó ideje próbálom adni neki...

Szóval a túrós palacsinta szerintem jó.

Add nyugodtan.

2015. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen egyetertek. A leves+palacsinta boven eleg neki, de inkabb vagj ossze egy par zoldseget, fozd meg kis fuszerrel, tegyel bele nokedlit/csipetket, es kesz egy alap leves..
2015. ápr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
40%
A palacsinta teljesen oké, a zacsós levestől a hideg ráz, kábé mintha egy műtrágyarár melléktermékét enném, olyan érzésem lenne. Amit meg én nem eszem, azt a gyereknek se adom. AKkor már inkább egy tojásleves, azt se nagy cucc elkészíteni és mégis normális élelmiszerből van...
2015. ápr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Mi a baj a zacskóslevessel? Ugyanaz mintha sárgarépát vágnék össze, tennék bele vegetát és tésztát.

Azért kérdeztem mert ma itt járt anyós és elmondott mindenféle szemétláda szaranyának, amikor megtudta mit főzök. Tegnapról maradt egy kis húsleves, azt csináltam meg 1 zacsislevessel, mellé palancsinta mert már nemtudok mit kitalálni. De akkor úgylátszik tényleg nagy gond van velem és rossz anyuka vagyok. Köszi a válaszokat szép napot nektek!

2015. ápr. 17. 11:32
 9/38 A kérdező kommentje:
#3, örülök hogy adtam egy tippet :) Jóétvágyat! :)
2015. ápr. 17. 11:33
 10/38 anonim ***** válasza:
83%
Fontos ez? Hogy felcímkézzük magunkat rossz meg jó anyának? A zacskósleves szar, de vagyunk néha ötlettelenek, te pedig lehetsz a zacskóslevestől a világ legjobb édesanyja.
2015. ápr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!