Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi bajom van? Megbolondultam?

Mi bajom van? Megbolondultam?

Figyelt kérdés

Tehát fiatalként soha nem akartam gyereket...ha a közelembe voltak feszült voltam nem éreztem jol magam...ugy idegesitettek. Aztán egyszercsak belém hasitott egyiknaprol a másikra hogy gyereket szeretnék. Lett egy fiam nagyon örültünk. Aztán védekezés mellett ismét terhes lettem...teljesen kiakadtam. Majd belenyugodtam. Eltelt 2 év visszamentem dolgozni. Nagyon oda voltam hogy emberek közé mehetek. Eltelt ujjabb 2 év és azon rágom magam egy fél év hogy szeretnék mégegy babát. De minek???Honnan jön ez az érzés és miért?

Normális vagyok én?

Ti voltatok hasonlo szituba?

Probálom elnyomni magamban de ujra és ujra előjön...nem akar elmulni.



2015. ápr. 18. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem bolondultál meg, de újabban divat lett ez a gyereket akarok dolog. A közösségi fórumokon nyomatják.
2015. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21 honapos a lanyom, nem tervezett volt, se orultunk neki. Kb 1 honappal ezelottig rettegtem, hogy nehogy terhes legyek megint, de aztan belhasitott valami es ugyereztem nagyon szeretnek meg gyereket. Most rajta vagyunk az ugyon. Szerintem nem bolondultal meg :)
2015. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A férjed mit szólna egy harmadikhoz?
2015. máj. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elég határozatlan. Egy könnyű nap után azt mondja még lehetne...de mikornyügösek akkor nem szeretne.
2015. máj. 2. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!