Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mondhatok a budai részen egy...

Mondhatok a budai részen egy családnak 1200 Ft/ órát egy gyerekért?

Figyelt kérdés
Milyen árba van a gyermekfelügyelet napjainkban?

2015. ápr. 18. 14:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
utolsó látom neked nincs gyereked. Láblógatás? Próbáld ki egyszer. vagyis inkább ne, a gyerek érdekében. Képzeld el, nem egyszerű úgy főzni hogy a gyerek a másik szobában épp bontja a falat te meg mint a mérgezett egér rohangálsz össze-vissza.
2015. ápr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
bár gondolom te a 6 általános nem igénylő közmunkáddal ezt el se tudod képzelni.
2015. ápr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Légyszíves, ezen az oldalon ne ócsároljunk senkit, van elég gúny a világban!

Nekem is meg van A NULLA PONTOS válaszolóról a véleményem, de megtartom magamnak. Nem kell mindenre azonnal robbanni.


Kedves 0 pontos, ha még nincs gyereked, először vállalj bébiszitterkedést, mindenféle házimunka nélkül 2-5 évesig. Aztán beszélgess az anyukával, arról, hogy hogy tudja összehozni a RENDES, TISZTA háztartás vezetését gyerek, férj mellett. Ha nem vagy ilyen szemétkedő és egy jó kapcsolat kialakul közöttetek akkor lehet benne lenne abban, hogy együtt főzzetek, és ott bizony sok új dolgot figyelhetnél meg, amit eddig úgy látszik nem sikerült...

Ezt mindenféle irónia nélkül mondom, én így szereztem nagyon sok jó tapasztalatot, amik megkönnyítik a mindennapokat. Ha meg egyszerűen csak irigységből írtad, kívánom, hogy minél hamarabb találj egy rendes családot ahol meglátod majd a munkát és hasznukra lehetsz! És a fizuval is meg leszel elégedve. :))

2015. ápr. 19. 11:27
 14/17 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM AZ EDDIGI VÁLASZOKAT!!! :)) Nekem mindenkinél ment a zöld kéz, nem pontoztam le senkit. Kivéve a 0%-ost, meg aki beírta a hatosztályost... Egyébként a 9:55-ösnek teljesen igaza van. De szerintem ezt mindenki tudja akire bíztak már gyereket hosszabb távon vagy édesanya.
2015. ápr. 19. 11:34
 15/17 A kérdező kommentje:
Írjatok még nyugodtan, kíváncsi vagyok milyen árak vannak... Esetleg privátban is lehet.
2015. ápr. 19. 11:35
 16/17 anonim ***** válasza:
27%

Az árat több dolog határozza meg:

1, Hány éves vagy? Egy tizenéves foiskolasnak az 1200 tökéletes, egy harmincasnak az nagyon kevés.

2, Milyen vegzettseged van? Ha teszem azt eladó /atomfizikus/banki ugyintezo vagy, alacsonyabb áron kell vállalod, mint egy szakképzett gyermekgondozonak.

3, Milyen korú a gyerek? Egy csecsemő osztatlan figyelmet igényel, sokkal magasabb arkategoria, mint mondjuk egy 5 éves, aki el játszik egyedül is.

4, Hány gyerek van? Több gyerekre nehezebb vigyázni, ez az arat is növeli.

5, Egészséges gyerek vagy beteg/fogyatékos/különleges nevelési igényű? Minél problémásabb m annál magasabb ár.

6, Milyen napszak? Délután alacsonyabb az ár, mint hajnalban, vagy éjjel.

7, Mennyi idő? Rövidebb időre magasabb óradij, mint hosszabb időre.

8, Egyszeri alkalom, vagy rendszeres? Rendszeresnel nem óránként szoktak meghatarozni, hanem egy összegben pl egy hétre vagy hónapra.

9, Extra munka van e benne? Főzés, takarítás plusz összeg.


Ahhoz, hogy igazán jó árat lehessen mondani, ezeket mind tudni kellene Az 1200 lehet ezektől fuggoen nevetségesen alacsony és irreálisan magas is

2015. ápr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy első, az alkalmi munkát sosem szokták felszorozni, hogy akkor mennyi lenne az havi berkent. Nyilván a bébiszitter után nem fizetnek járulékot, ő sem adózik, nincs belőle tb levonva, nem biztosítasz neki munkaruhat, nem számít bele a nyugdijaba, stb
2015. ápr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!