Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 10 hónapos baba 2 napja nem...

10 hónapos baba 2 napja nem hajlandó enni, az orvos csak várni akar. Ötletek esetleg?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 21. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebből nem lehet megmondani. Mi az, hogy nem akar enni? Semmit nem fogad el? Inni iszik? Foga? Torka? Ebből nem lehet semmit tanácsolni.
2015. ápr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
próbálj kanállal etetni.nutritonnal sűrísd be a tápszert,úgy kanalazd. tejpépfőzelék,gyümölcs stb. hátha csak a cumisüveg nem kell
2015. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Inni ma 160ml. enni keveset, sem kanállal, sem üvegből, sem sűrűn, sem higitva csak rázza a fejét hogy nem-nem... 6 féle tápszert bébiételt próbáltunk, egy-két falat max. és jön a fejrázás!

Orvos nem látott semmit, sem torka, sem foga, sem szájpenész... stb...

Ha sokat várunk kiszáradhat...

2015. ápr. 21. 19:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Az én 10 hónaposom múlt héten egész végig fényevő volt. Igaz, én is paráztam. Egy kevés anyatejen kívül semmit nem fogadott el. Végül kibújt neki alul a 3. foga, amit nem is vártunk. A felső volt bedurranva.
2015. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi... remélem nálunk is csak a foga miatt!?
2015. ápr. 21. 22:15
 6/6 anonim ***** válasza:
én nem lennék 100%-ban biztos abban,hogy fog. 10ből 9 baba ilyenkor kanállal jóízűen eszik,csak üvegből nem. mint nekem mostanában. persze,azért reméljük nála is csak fog,de legalább azért,hogy megnyugodj vidd el egy másik orvoshoz,ott mondd el,hogy kanállal se eszik,és 160ml-t ivott. mert az nagyon kevés. fecskendőt szerezz be,és azzal nyomj be neki egy kis tápszert/tejet. aztán majd meglátod,mit mondd a másik orvos. ha nincs is baja,azért rá kell nézni a folyadék miatt. reméljük csak fog lesz :-)
2015. ápr. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!