Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Izabella mellé milyen második...

Izabella mellé milyen második nevet adnál?

Figyelt kérdés
Mindenkepp 2 neve lesz, mert a hercegnoi vervonal kotelez! Szófián és Lilyn gondolkodunk! Szerintetek melyik illene jobban? Van esetleg mar tippetek??? Meg egy fontos dolog nem magyarosan lesz irva! Szoval Isabella Shopia lenne!
2015. ápr. 22. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hercegnői vérvonal... :D
2015. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
" Szoval Isabella Shopia lenne! "
2015. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Shopia???

Te nooormális vagy???

2015. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A hercegnoi vervonalat viccnek szantam! A Sophiaba meg bele sem gondoltam.....nem eleg piszkos a fantaziam!!! JEZUSOM! O.o Sophia tuti nem lesz!!!!
2015. ápr. 22. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolom külföldön élnek,vagy apuka nem magyar.....csak ebben az esetben adhatja a fentebb leírt módon.

A "hercegnői vérvonal" számomra is megmosolyogni való....én "kutyabőrös" nemesi családból származom(van nagyapámtól papír is róla,ráadásul a nevünk végződése is bizonyítja)valahogy mégsem így választottam nevet a három gyerek közül egyiknek sem.Ez olyan fellengzős szöveg,nem?

Ám az is lehet,hogy egy unatkozó tini....

2015. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Isabella Anna,? Elsore ez ugrott be! Isabella Sophia se rossz!
2015. ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Isabella Lily szép :)
2015. ápr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!