Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek Kristóf, Zalán...

Szerintetek Kristóf, Zalán vagy Ádám?

Figyelt kérdés
Kinek melyik név tetszik jobban és szerintetek melyik a "ritkább" mostanában? Kinek miért és miért nem tetszik valamelyik név? Esetleg becézési ötletek...
2015. ápr. 24. 20:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
nekem mindegyik tetszik. jó nevek. talán a Kristóf jobban, az Ádám olyan minden napi, a Zalán meg fura, nem sűrűn hallom, de jó. a gyakoriságról nem tudok írni, de nézd meg a statisztikákat. becézéseket sem tudok írni egyedül az Ádámnak az Ádi formája. szerintem egy névvel sem "csesztek" ki a gyerekkel :) nektek melyik tetszik jobban?
2015. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Mindhárom tetszik. A Zalán talán kevésbé, most nsgyon felkapott név lett. A Kristóf egyedi, az Ádám meg... hát... Egy örök név 😊 Lehet, hogy sokan adják (bár szerintem az elmúlt években jelentôsen kevesebben pont az ügyeletes divatnevek miatt), de ez a név szerintem míg világ a világ megállja a helyét,mégsem ódivatú!
2015. ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Mindegyik tetszik, a legritkább a Kristóf szerintem.

Ádám így magában is jó, becézve meg Ádi. Másképp nem becézném.

Egy Zalán kisfiút ismerek, őt Zazinak becézik.

Kristófot nehéz becézni, esetleg Kiki...

2015. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

Mindhárom egyformán tetszik, azért szavazok a Kristófra, mert az a legritkább a 3 közül.

Én nem becézbém egyiket, ezek tipikusan azok a nevek, amiket nem is kell!!

2015. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen a lenyeg lemaradt :) Boros a vezeteknev
2015. ápr. 24. 20:46
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Boros Kristóf

Nagyon szép név, bár kicsit nyelvtörő nekem. Tavalyi listán 14. leggyakrabban adott fiúnév.


Boros Zalán

A Zalán nagyon divatos név mostanában. Rengeteget hallom. Tavaly 12. leggyakrabban adott név volt. Nekem a "szalámi" jut róla eszembe. Ettől függetlenül szép név, de saját gyerekemnek nem adnám.


Boros Ádám

Tavaly 4. leggyakrabban adott név volt. Nekem nagyon tetszik, örökzöld mondhatni. :)


Összesítve a Kristóf a legritkább ezek közül, de mindhárom jól hangzik a vezetéknévvel.

2015. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a Kristóf név a legritkább és a legszebb :)
2015. ápr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

első vagyok...

ahogy leírta a 6os a vezetéknévvel az Ádámra szavazok. a Kristóf is elmegy, de sok egymás után a mássalhangzó, a Zalánnal meg nem jó az "S" és "Z" betű egymás után. az Ádámnál meg jó hogy magánhangzóval kezdődik. tehát rá szavazok :)

2015. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
Kristóf vagy Ádám, de a vezetéknevet is figyelembe véve, akkor inkább az Ádám. :)
2015. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
A vezetéknévvel a Kristóf, de a Zalán sem rossz, viszont nekem az Ádám a nagy favoritom, de a másik kettő is nagyon jó, bármelyik jó választás lesz.
2015. ápr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!