Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amikor csendre és nyugira...

Amikor csendre és nyugira vágytok otthon, hogyan oldjátok meg kisgyerekek mellett?

Figyelt kérdés
Például nyelvet szeretnétek tanulni, olvasni egy könyvet, hangszeren játszani, vagy csak napozni az erkélyen.. És van 1-2 kisgyereketek. Hogyan tudtok nyugodt, csendes környezetet teremteni, amikor a felsorolt tevékenységeket megtehetitek? Ezek csak egy része kivitelezhető az esti elalvás utáni 1-2 órában.
2015. ápr. 25. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Sehogy. 3 gyerek.
2015. ápr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Sehogy. Ha magányos programra vágyom, elmegyek itthonról, addig a férjem vagy a nagyik gyerekeznek. Két kisgyerekünk van.
2015. ápr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
sehogy.maximum amíg tanulsz,vidd át a mamájához pár órára. egyébként nem lenne semmi a tanulásból ugyse. olvasás... utoljára karácsonykor tudtam.
2015. ápr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Ha már nem kicsik, akkor tudnak játszani egyedül is, és nem zajongnak feltétlenül. Olvasni, kézimunkázni lehet mellettük. Tanulni viszont este lehet a legjobban.
2015. ápr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sehogy. Csak, ha alszanak vagy nagyszülő vigyáz rájuk.

Úgy egy éves volt az első gyerekem, mikor szakdolgozatot írtam es államvizsgáztam. Csak éjjel tudtam tanulni vagy mikor vigyáztak rá.

2015. ápr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. 3 gyerek mellett mindig pörgés van.
2015. ápr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én mellette csinálok minden ilyet(habár nem játszok hangszeren, de nem is akarnám azzal zavarni azt max ha bölcsis lenne ln meg szabin, vagy hasonló)
2015. ápr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megvárom az estét, amikor elalszik. Nyelvet tanulni ébren lévő gyerek mellett csak akkor tudsz, ha rászoktatod a tévére / számítógépre vagy rábízod valaki másra. Hangszeren játszani nyugodtan lehet viszont gyerek mellett. Erkélyen napozni aligha lenne akár időm, akár igényem arra, hogy emiatt megszabaduljak a gyerektől. A gyereknevelés időigényes dolog, igen, kevesebb szabadideje van az embernek gyerek mellett, mint gyerek nélkül, hát aki még dolgozik is neadjisten....
2015. ápr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!