Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért döntöttetek 3 vagy több...

Miért döntöttetek 3 vagy több gyerek mellett? Dolgoztok vagy otthon maradtatok?

Figyelt kérdés

2014. szept. 22. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 3-at szeretnénk, másodikat várjuk. Itthon maradok, és itthonról dolgozom, ilyen feles kombinációt választottunk nekem :) Azért akarunk ennyit, mert a szívünk így akarja és fizikailag pedig meg tudjuk oldani :) Jól érezzük így magunkat és a gyerekeknek is jó lesz, szerintünk.
2014. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mikor először erről beszélgettünk kapcsolatunk hajnalán, mindketten rávágtuk , hogy három gyereket szeretnénk. A férjem azért, mert ők is hárman voltak testvérek, és boldog gyerekkora volt. Mi pedig ketten voltunk, de nekem hiányzott még egy tesó.

Most három gyerekünk van, még gyeden vagyok. Részmunkaidőben, vagy itthonról szeretnék dolgozni. Igazából nem lenne muszáj, mert apa nagyon jól keres. Inkább csak azért, hogy én is csináljak valamit, ha már minden gyerek óvodába, vagy iskolába jár.

2014. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Már tini kortomban is arról ábrándoztam,hogy szerzek egy jó kis férjet,olyan igazi...apának valót,és lesz vagy 3 gyerekünk. :D Nos ez így is történt,találtam egy remek férjet,teljesen apának való :D És már van 3 gyerekünk.Én itthon vagyok velük,elvállalok ezt azt kiegészítésként,jól elvagyunk,pedig az én férjem nem több százezret keres...annak töredékét.Viszont nagyon fáj a szívem egy 4. baba után,ez még a jövő zenéje,de apa sem ellenkezik olyan nagyon ellene. :) Úgy érzem egy 4. babával végleg kiteljesednénk,igazi nagycsalád lehetnénk. Most is boldogok vagyunk,ha nehéz is olykor olykor,de ennél nagyon csoda nincs az életben!!! :)
2014. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
* koromban (bocs,elírtam)
2014. szept. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!