Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szandálcipőbe ( nem szandálba!...

Szandálcipőbe ( nem szandálba! ) adtok zoknit a picire?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 26. 08:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
1 éves és igen, adok rá. Félek, hogy feltörné a lábát.
2015. ápr. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. ápr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Tavaly, mikor még másfél éves volt a lányom adtam, mert féltem, feltöri a lábát és nem tudna szólni, hogy fáj, kényelmetlen neki zokni nélkül.

Bár úgyis észrevettem volna, ha már kipirosodik, kisebesedi a lába tőle, de ezt nem akartam megvárni.

Idén már lehet, hogy nem mindig adok rá zoknit, de mivel szinte minden nap megyünk füves, kavicsos, földes úton, réten, így nem árt a zokni, ez a kis ruhadarab már nem számít.

2015. ápr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amikor kisebb volt, akkor adtam, nehogy kidörzsölje neki. Aztán amikor már tudott beszélni, akkor rábíztam. Van, hogy kéri, van, hogy nem. Attól függ, épp milyen kedve van, meg mennyire van mondjuk meleg.
2015. ápr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Minden alá, szandálhoz is adok zoknit, mert különben feltöri, vagy kisebesíti a lábát.
2015. ápr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Négy éves és még most is kap. Az oviban abban van egész évben, nyáron meg inkább egy vékony pamutzoknit adok rá, mert amint megizzad, töri a sarkát. Egyedül a forró nyári papucsozáshoz nem kap zoknit.

Majd ha kínosnak érzi, akkor elhagyjuk.

2015. ápr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15 hónapos, még mindenképp kap zoknit.
2015. ápr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
1 éves lesz júniusban. Ne értsetek félre, nem divatozás meg ilyesmi, csak mégse akarnám "kiröhögtetni" magunkat. És nem nagyon látok még szandálcipőben gyerekeket, azért kérdeztem. Egyébként én is a zokni felé hajlok, mert nem tudna szólni, ha töri a lábát. Köszönöm a válaszokat! :)
2015. ápr. 26. 09:34
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a szandál-zokni párosítás gáz, nem a babáknak szól :). 20 évesen majd már ne hordja így. :D

De igen, én is adok alá, a szandál alá is, hogy ne törje fel a lábát.

2015. ápr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy ezen bárki is röhögne, vagy kinevetne? Gondolod, hogy az emberek csak azt nézik, hogy a gyerekeden zokni van szandállal? Az emberek 99%-nak ennél jóval nagyobb gondjaik vannak, minthogy ezzel foglalkozzanak. Szerintem mindenki tisztában van azzal, hogy nem hülyét akarsz csinálni a gyerekedből, hanem a zoknival a lábát véded.
2015. ápr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!