Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen szandálba jár most a...

Milyen szandálba jár most a 3-4 év körüli lányod?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem hordja a szandálját. Kettő van neki, egy noname (Deichmannban vett elegáns), meg egy fehér Siesta. Most még átmeneti cipőt hordja.
2011. máj. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most lesz hároméves a lányom, a Deichmannban szoktam venni a cipőit, mindig vannak előző évről maradt kifutó modellek olcsón, nekem a Bobby shoes nagyon bevált, viszonylag olcsó cipők, de jók. Az Elephanten-t is szokták leárazni, de az így is jóval drágább.
2011. máj. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lányom 3 éves, és Ciciban szandált hord.Babyoutletben vettem leárazva.Nagyon jó minőség, nagyon szeretjük.
2011. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont tegnap voltunk szandit venni. Vettem egy Asso szandit ami kemény sarkú, hagyományos fazon, háromcsatos. A másikat meg a Deichmannban vettem, az csak ilyen könnyű mezítlábas vászonszandi, Helló Kittys. Annak hátul csak pántja van. Kislányom szeptemberben lesz 3 éves.

[link]

[link]


Ezek azok.

2011. máj. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még nem szandált hord, szandálcipőt. Amúgy Siestát vettem neki.
2011. máj. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!