Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szandálcipőbe ( nem szandálba!...

Szandálcipőbe ( nem szandálba! ) adtok zoknit a picire?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 26. 08:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Jólvan na! :) Nem gondolom, hogy mi vagyunk a gyerekkel a világ közepe, nyugi! :) Nem márkát villogtató divat-mami vagyok (nem mintha lenne velük bármi gondom). Igen, a "20 évesen szandi+zokni kombó" miatt kérdeztem, jól értette a válaszoló. Mégegyszer köszi! :)
2015. ápr. 26. 09:48
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én kis csajszikám 2.5 éves,és adok rá zoknit most még(a szandálcipőbe).Kicsit se néz ki hülyén....picibe minden aranyos.Amikor felnőttet látok így,hááát....
2015. ápr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is gondolkoztam ezen a kérdésen. Nem a kinézete miatt, hanem hogy ne aszaljam a gyerek lábát egész nyáron zokniba, de ezek szerint muszáj lesz. Attól félek, feltörné a lábát, ugyanakkor jó lett volna, ha tud mezítlábazni.
2015. ápr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!