Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák utazóágyba a betétet...

Anyukák utazóágyba a betétet mivel helyettesíthetem kényelmesen, biztonságosan?

Figyelt kérdés
Elveszett a betét költözésnél, másik ágyat nem szeretnék venni, viszont szükségem lenne rá, hogy használni tudjam. Van valami, amivel helyettesíthető?
2015. ápr. 27. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol szeretnéd és milyen gyakran használni.

Mi anyósékhoz vettünk anno egy utazóágyat, mikor ott töltöttük a hétvégéket, vagy hosszabb időt, akkor ott volt. Vettünk bele egy sima szivacsot (5 cm-est). Sógorom kárpitos, behúzta és az volt az ágyba. De nem kellett vinnünk sehova, így nem okozott gondot, hogy nem lehet összehajtani, vinni...

Ha utazáshoz kell, akkor esetleg egy vékonyabb szivacsot tudok elképzelni (3 cm), amit össze lehet tekerni, arra esetleg egy pléd, ha vékonynak találod...

Jobb ötletem sajnos nincs.

2015. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem nagyon kell vinnem, ha mégis akkor is csak a kocsiba, ott meg összetekerve elfér. A szivacs nekem is megfordult a fejemben, még huzat sem kell rá mert a réginek meg van a huzata, csak a matrac nincs. Viszont az nem baj, hogy nem merevített az alja? Valami funkciója lenne nem ?
2015. ápr. 27. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
A mi utazóágyunkba pont befér az átlagos méretű kókuszmatrac. Kiságyba volt, de a fiamnak a lába folyton beakadt, és úgy döntöttem hogy azt szétszereljük, és az utazóágy lesz az ágya, amíg nem kap leesésgátlós ágyat.
2015. ápr. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi ! És nem gond, hogy az alja nem merevített?
2015. ápr. 28. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!