Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit főzzek a társaságnak?

Mit főzzek a társaságnak?

Figyelt kérdés
A hétvégén meglátogatjuk egy kisebb társasággal az Bécsben élő most 6 hónapos terhes barátnőmet. Pénteken megyünk vasárnap jövünk. Azt írta, hogy valószínű főzőcskézni nem tud majd nekünk, mert hamar bekeményedik a hasa, pihennie kell. A kérdésem az lenne, hogy milyen egy tál ételt javasoltok amit kivihetnék egy 7 fős társaságnak ebédre? Csütörtök délután és péntek de lenne időm elkészíteni. Az egyik lány bedobta, hogy vacsira ehetnénk virslit, vihetnénk palacsintát másnap ebédre végső esetben rendelünk pizzát. Jól jönne még pár ötlet. Előre is köszönöm.

#étel #látogatás #terhes barátnő
2015. ápr. 27. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Rakott krumpli, pizza, hamburger.
2015. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Körömpörkölt, babgulyás, palacsinta, persze ott sütni ez utóbbit.


Fasírt, sült oldalas?

2015. ápr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
porkolt tesztaval, rakott krumpli, paprikas krumpli, krumplis teszta...szoval sok emberre jo ha olcso vagyis jo ha krumplis vagy tesztas....jo az is ha egyszeru elkesziteni ez egy ujabb pont a tesztanak krumplinak..de csinalhatsz chilis babot az is tok egyszeru es olcso vagy rakott etelt ha van egy nagy tepsid (mi 6-7 adagkent szoktuk megenni a nagy tepsi rakott kaposztat)
2015. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

én lefagyasztható ételt szoktam ilyen esetben főzni, lefagyasztom, induláskor kikapom és mire odaérünk kiolvad. így tuti nem romlik meg.

legutóbb csülökpörköltet csináltam, a tésztát meg ott főztem ki, azelőtt gulyáslevest (csak tésztát ne tegyél bele), meg bolognai mártást csináltam, szintén a tésztát a helyszínen.

de töltött paprikát, rakott kelt, rakott krumplit, rakott nokedlit, babgulyást, marhapörit is csinálhatsz.


mondjuk péntek délelőtt gyros tálat is össze tudsz dobni, ha csirkéből csinálod és bepácolod előtte akkor 20 perc alatt kisütöd, meg finom salátát összedobsz, sültkrumpli helyett meg főtt-pirított krumplit csinálhatsz, az melegítve is jó


most más nem jut eszembe...

2015. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mégis mi nem hasznos a válaszainkban kedves lepontozó?
2015. ápr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Halas paradicsomos tészta tzatzikivel

Rizses hús koviubival

Csirkepörki nokival és ubisalival

Vadas krumplinudlival

Zöldséges tefölös csirkeragu rizzsel vagy kölessel

Lecsós szelet tarhonyával

2015. ápr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pásztortarhonya

Sült csirkecomb/karaj vele sült krumplival és zöldségekkel

Vadas

2015. ápr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!