Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet attól baja egy két...

Lehet attól baja egy két hónapps babának ha hidegen ivott egy kis tápszert?

Figyelt kérdés
Párom nem figyelt oda és a hűtöben lehűtött tápszert kis ideig beleállította meleg vízbe, még langyos sem volt a tej. Amikor észre vettem rögtön felmelegítettem, most nagyon aggódom.
2015. ápr. 28. 07:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem lesz semmi baja. Gondolom nem jeges volt.
2015. ápr. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Közel volt hozzá...
2015. ápr. 28. 07:59
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Ugyan mi baja lenne?
2015. ápr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Pl torokgyulladás? Én vagyok az egyetlen aggódó anyuka? Egy felnőtt embernek is megfájdulhat a torka ha a hűtőből kivesz egy italt és lehúzza, hát még egy kisbabának?
2015. ápr. 28. 08:07
 5/15 anonim ***** válasza:
33%

én itattam volna vele utána meleg vizet, vagy meleg teát, hogy a lehűtött torkát felmelegítse

ill magamról tapasztaltam én mindig akkor fázok meg, ha alulöltöztem és már remegek, de ezt ki tudom küszöbölmi hazaérve egy forró zuhannyal, tehát lehet jó meleg vízben megfürdettem volna a babát, ha nagyon beaggódtam volna

2015. ápr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Adtam neki langyos tejet utána, felmelegítettem a hideget, remélve, hogy jobb lesz a kis torkának. Nem hiányzik egy belázasodás...
2015. ápr. 28. 08:16
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Most akkor a fagyasztóban volt, hogy szinte jeges volt?

Ha csak simán a hűtőben akkor nem lesz tőle semmi baja. Kicsit lazíts, ne legyél ennyire paramami ;)

2015. ápr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%
Tejet?
2015. ápr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
A hűtőben hogyan volt jeges? A párod soha nem etette, hogy meg sem nézte, langyos-e? A 11 éves gyerekem tudja, hogy ellenőrizni kell. Örülj, hogy nem leforrázta a torkát:/
2015. ápr. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3%
Nem értem miért csodálkoznak egyesek a kérdésen. Nem vagy paramami emiatt, persze hogy lehet baja egy kisbabának, ha hűtőben tárolt folyadékot iszik. Sok felnőtt sem bírja. Viszont úgysem tudsz már mit tenni, reméljük nem lesz semmi. Valamennyit biztos melegített rajta a víz.
2015. ápr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!