Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire veszélyes egy...

Tényleg ennyire veszélyes egy sminktetoválás szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Teljesen megritkult a szemöldököm, így szeretném tetováltatni. A kozmetikus növény alapú festékkel dolgozik mint bárki más ugye.. de azt hallottam, hogy könnyen fertőződhet, amit nem szeretnék mert szoptatok. Van calakinek tapasztalata? Tetováltatott már vki szoptatás alatt?

Szuper csilivili mamik ne írkáljatok feleslegesen, hogy tilos stb...


2015. ápr. 28. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Nem vagyok szupercsillivilli, de nem értem az ilyen anyukákat, akik nem bírnak ki pár hónapot... Miért nem használsz rá szemöldökceruzát?
2015. ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
kozmetikus sem fogja megcsinálni,ha normális.Barátnőm mikor érdeklődött róla,hogysmint,akkor mondta neki,hogy majd ha nem szoptat,és én is csak ilyen kozmetikussal találkoztam még,akinek ez volt a véleménye a témáról..
2015. ápr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Terhesseg és szoptatás alatt nem szabad. Azért, mert be jut a keringesedbe, onnan pedig az anyatejbe. Biztos tudod, hogy vannak mérgező növények is. Soknal nem lehet tudni hogy okozna e valami problémát a babánál, mert senki nem akarja tesztelni, érthető okokból, így inkább biztosra mennek
2015. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább azt ajánlom hogy várj vele, használj ceruzát.
2015. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Többszörösen tetovált(smink+életre szóló)3 gyerekes anyuka vagyok....és nem vagyok szuper csilivili...DE!terhesség és szoptatás alatt eszembe se jutott tetováltatni.Mivel a véráramba kerülnek a festékanyagok,nagyon nem tesznek jót...ráadásul a seb felülfertőződhet....
2015. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!