Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 13 hetesen az orvos kislányra...

13 hetesen az orvos kislányra tippelt. Mennyire vehetjük biztosra?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 28. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Most komolyan majd vadidegenek, látatlanban felülbírálják, amit az orvos mondott? Vagy azt akarod hallani: nekem is ezt mondták X. héten, de mégsem az lett? Igen, előfordul, hogy tévednek. De ezt minden normális ember tudja.
2015. ápr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ditta323 ***** válasza:

Még van, hogy a vége fele sem mondják biztosra. Unokahúgom barátnője végig kislányt várt, majd miután megszületett kiderült, hogy kisfiu, de ez elenyésző.

Nekem 12. héten fiut tippeltek, majd 18. héttől kislányt és az is lett.

De van olyan akinek azt mondták 12. héten hogy kislány és az is lett.

2015. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50:50.
2015. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem a 13. héten azt mondta az orvos, hogy amit mond az tipp, és felejtsem is el (nem akart tippelni, de addig nyúztam szegényt...:D)... szóval én ezt még nem venném biztosra, majd pár hét múlva.

Más kérdés, hogy pl. az én dokimnak bejött...

2015. ápr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nekem 98% -ra mondta a doki, direkt ráérdeztem a százalékos értékre

bnőmnek 80 %-ra állították

rokonnak igaz jó későn, de 150 %-ra mondták :)


mindhárom esetben helytálló volt.

2015. ápr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

*nekem 11 hetesen mondták 98 %ra

bnőmnek oyan 15-6 hetesen 80 ra

2015. ápr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tippelt, ezen van a hangsuly. En akkor vettem komolyan, mikor a 4Dn konkretan lattam a kukijat, addig felolem barki mondhatott barmit, nem akartam semmibe beleelni magam.
2015. ápr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hetesen meg sem mondta az orvos, hiába kérdeztem :-) A 18. heti UH-n már biztosra mondta, hogy fiú, így én elhiszem neki :-) Ha a dokid is azt mondta, tipp, ne vedd 100%-ra. Tudom, nehéz várni,(engem is majd' megölt a kíváncsiság) de a 18. heti UH-n (ha szerencsésen fekszik) -vagy pláne 4D-n- már biztosabbat mondanak.
2015. ápr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A lány mindig 'neccesebb', a fiúknál ugye ott az egyértelmű kukac ha az látszik nincs kérdés. Ha meg nem látnak semmit az lehet kislány vagy csak egy elbújt vagy épp kisebb méretű kuki is :) Egy jó minőségű drága ultrahang géppel ha beterpeszt a kicsi egy gyakorlott doki láthatja.
2015. ápr. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem 18 hetesen mondták (ráadásul a legjobb ultrahangos dokinak tartják) hogy kislány.

A férjem rögtön rózsaszínben kezdett gondolkodni, a babaszoba berendezése, kisruhák stb. Már kinézte a babakocsit is- lányos színben.

26 hetesen újra uh-on voltam. Ott a doki kérdezte akarom-e tudni a nemét mert 100%-ra meg tudja mondani. Mondom neki, doktor úr már tudom hogy kislány. Rámnézett, aztán odamutatott a monitorra. Azt mondta:" Na anyuka akkor most itt mutatok egy szép fütyköst."

Visszakérdeztem hogy ez biztos?! Azt mondta ő csak akkor mondja meg ha 100%.


Végülis nekünk teljesen mindegy volt a neme, így is-úgy is boldogok voltunk hogy babát várunk.

2015. ápr. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!