Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik lánynév a legjobban...

Melyik lánynév a legjobban nem tetsző számodra?

Figyelt kérdés

Amit nem adnál sohasem.

Melyik az név?


2015. máj. 2. 17:01
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
0%
bianka,patriszia,evelin,noémi,réka,bea.a legszebekk szerinte alina,vanessza,rubina :)
2015. máj. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
A fent emliett Alina, Vanessza, Rubina fele neveket soha nem adnam. A hagyomanyosakat kedvelem, de azok kozul a valamiert a Csilla az, ami felejtos.
2015. máj. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Bea, Zsófia, Lili

De a modernek közül is van pár, amitől égnek áll a hajam, a Rubina, Vanessza jó példa erre...

2015. máj. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Általában minden, ami manapság felkapott névnek számít, meg a külföldről átvett, magyarosított nevek, amik nem illenek a mi kultúránkba (eredeti környezetben nincs velük bajom).

Amúgy általában még azokat utálom, amiket számomra ellenszenves emberek viselnek.

2015. máj. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nekem is ezek a magyarrá erőltetett nevek a végzetem mint a Vanessza, Dzsesszika, Roberta,Lolita, valamint a másik véglet a nagyon ősmagyar nevek pl Rege, Csermely, É smég a bugyuta nevek pl Felhőcske, Ajándék és társai. Én a hagyományos nevek pártján állok.
2015. máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Luca, Kincső, Csenge, Melinda, Emőke, Gyopárka. Ezektől a hideg ráz.

Emelett nem szeretem a Dzsesszika, Vanessza, Klarissza, meg Dzsenifer féle neveket sem.

2015. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ja igen, az ilyenektől is kivagyok, hogy Felhőcske meg Ajándék, meg Málna, Eperke...
2015. máj. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem a virágnevek sem tetszenek, pl. Ibolya, Viola, Rózsa.
2015. máj. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Gyopár. Egyszerűen ocsmány ez a név...
2015. máj. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ha csak egyet lehet választani, akkor az a Bianka.

De még ilyen a Csilla, Zsófia, Edina, Ibolya, Rózsa is.

2015. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!