Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3,5 hónapja szültem császármet...

3,5 hónapja szültem császármetszéssel.3 héttel ezelőttig minden ok volt, de 2 hete elég rendszeresen görcsöl a hasam a hegem alatt, ill. eléggé fáj. Olyasmi, mint a szülés előtti görcsök, vagy inkább mint a hascsikarás. Ez vajon mi lehet?

Figyelt kérdés

Belek, vagy a méhem? 2 hónappal ezelőtt szét is nyílt a sebem? A körülötte levő rész eléggé csomós, de a mostani fájdalmat nem tudom hova tenni.6 hetes kontrollra még nem tudtam visszamenni, mert nincs senki, akire hagyhatnám addig a gyermekeimet. Az normális, hogy még mindig érzéketlen a hasam a heg körül?

Terhes tuti nem vagyok : )


2010. febr. 22. 20:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Jav: 2 hónappal ezelőtt szétnyílt a sebem.
2010. febr. 22. 21:20
 2/3 anonim ***** válasza:
2 hónappal ezelőtt szétnyilt a heged,és még nem tudtál visszamenni 6 hetes kontrollra?Hát ez jó,pedig illő lenne,akár még ugy is hogy viszed magaddal a gyereket,vagy mittudomén,nem hiszem el hogy nem tudod megoldani.Amugy az érzéketlenség normális,nekem is szurklált után a hasam néha még 3,meg 5 hónappal is,de hogy hascsikarást mitől érezhetsz?Lehet hogy érdemes lenne megmutatni orvosnak.
2010. febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ. Elhihető sajnos, hogy nem tudtam visszamenni, mert vidéken lakunk, autó nincs, 2 kisgyerekkel volánozni, férjem külföldön, nuku segítség, nagymamák meghaltak már sajnos. Amikor felnyílt a sebem felhívtam a szülészetet, és ott elmondták, hogy hogyan kezeljem le a sebet, ami 3 napra rá ismét összeforrt.
2010. febr. 25. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!