Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatás repülőn milyen...

Szoptatás repülőn milyen pózban lehetséges?

Figyelt kérdés

Egy hét múlva repülünk kisfiammal. Tudom hogy fel- és leszállásnál ajánlott szoptatni a légnyomáskülönbség miatt. Viszont elképzelni sem tudom hogy fizikailag hogy tudom kivitelezni. Úgy szokott enni, hogy keresztben fekszik az ölemben. Ha biztonsági övvel magamra kell kötnöm, akkor ez kilőve, mert másik irányba néz. Ha hordozókendőben magamra kötöm elől keresztben az működne? Eddig csak olyan karikás hordozóban volt rajtam amiben csak függőlegesen tud lenni, de abban enni nem tud.

Nagyon megköszönném ha megosztanátok a tapasztalataitokat, ötleteiteket. Ha valaki be tudna linkelni képet, videót h hogyan lehet így szoptatni, az különösen hasznos lenne.


2015. máj. 3. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
A sajat biztonsagi ovedre kell csatlakoztatni a baba ovet. Annak ellenere, hogy rad van kotve, meg varmilyen pozt felvehet a baba. En tegnap repultem negyedjere pont, es a kezemben aludt, a vallamra volt hajtva a fejecskeje. Nen feltetlenul kell az oledben lennie a babanak, van egy 10 centis sav a 2 ov kozott, szoval nen vagytok egynashoz preselve. Pl aludt mar a labamon is hanyatt fekve es akkor is be volt csatolva. Eleg sokat enged az ov. Amugy attol, hogy hordozokendoben van, attol meg be kell csatolni. Csak epp ez lehetetlen a hordozokendoben, szoval ezt nem ajanlom nagyon. Menni fog, ne aggodj. Egyebkent az en babamnak speciel akkor sincs semmi baja, ha nem szoptatom ilyenkor, siman alszik. Ezt persze nem lehet kezpenzek venni, csak gondoltam leirom :)
2015. máj. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen másik irányba néz? A repülőn a biztonsági öv a derekon van....
2015. máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!