Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Édesanyaként ha jönne egy...

Édesanyaként ha jönne egy lehetöség hogy tanulj mit tanulnál szivesen? (uj hivatára gondolok)

Figyelt kérdés
2015. máj. 4. 14:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Én tanulok, nyelvet. Később dolgozni is szeretnék vele.
2015. máj. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Azt hiszem könyvelőként tanulnék és itthon dolgoznék.
2015. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
pincérnő/vendéglátós vizsga ait elfogadnak unión belül
2015. máj. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Én levelezőn jogi egyetemre járok. (Egyébként közgazdász vagyok és a szakmámban dolgozok.)
2015. máj. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
én is konyvelonek tanulnék.
2015. máj. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
zöld pacsi mindenkinek!
2015. máj. 4. 14:31
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

Varrni szívesen megtanulnék, itthon is hasznos és esetleg kis pluszpénzt is hozhat.

Amúgy jelenleg közgazdásznak tanulok.

2015. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Gyes alatt óvodai dajka okj-t végeztem,most szeptembertől szociális gondozó-ápoló képzést szeretnék elvégezni.Ez már a 3. szakmám lesz akkor az érettségi mellett,ebben is szeretnék dolgozni,de még akarok tanulni valamit,csak az ötlet hiányzik.
2015. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mivel imádom a munkám, és ráadásuk nyelvekkel foglalkozom /egy világnyelv és egy ritka nyelv, amelyeket hosszú éveken át tanultam/, úgy érzem, az ilyen jellegű tanulási vágyamat egy jó időre kielégítettem. Szeretnék még nyelveket tanulni, de később, ha visszatérek a munka világába.

Inkább valami olyan tevékenységet írok, amit szívesen kipróbálnék vagy kicsit elmélyülnék benne, maradva hobbiszinten: jógaoktatásra járnék, teniszeznék, még több finomságot sütnék-főznék /a kisfiam szívesen segít nekem a konyhában, így egyre több ételt ki tudok próbálni/, kirándulnék.

Ú szakmát/hivatást nem választanék, nagyon elégedett vagyok a munkámmal minden téren.

Remélem, nem baj, hogy leírtam, nem 100%-ig erre vonatkozott a kérdés.

2015. máj. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha teljesen új hivatást kellene választani, akkor sem mindegy, hogy meg szeretnék-e belőle élni, vagy azért csinálnám, mert igazán szivből szeretném csinálni.

Ha utóbbi, akkor gyerekkori álmomat váltanám valóra, és régész lennék, csak sajnos ebből itthon megélni nem igazán lehet. Anyagiak miatt mindenképp nyelveket tanulnék, és mondjuk idegenvezető lennék. Vagy esküvőszervező. :)

2015. máj. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!