Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tena Lady betét szülés utánra?

Tena Lady betét szülés utánra?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata abban, hogy a tena lady extra és tena comfort mini extra között milyen különbségek vannak? Az interneten annyit találtam, hogy hosszra egyformák, az előbbi 522ml utóbbi 500 ml folyadékot tud magába szívni, viszont lényegesne olcsóbban láttam. Vagy ne is tenát vegyek????

2015. máj. 5. 09:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tenát használtam én is, de sajnos nem emlékszem, milyet, 6 éve volt. De bevált, ajánlom.
2015. máj. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha rám hallgatsz a Tena Lady Extra Plust vedd (600 ml). Nekem két csomag ment el belőle, és csak utána jöttek sorba az Always betétek...a legnagyobb, a közepes, aztán 6. hét körül már elég volt a sima :S :)
2015. máj. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
és az jelent valamit a vérzés mennyiségében, hogy császárral fogok szülni?
2015. máj. 5. 09:31
 4/13 anonim ***** válasza:
Én most fogok másodjára szülni, és elsőnél a bella nova maxit vittem. Tökéletes volt! Most is azt vettem (egy csomag 10 db-os nova maxit, meg 2 csomag 15+5 db-os "sima" novát)! A 10 db-os maxi volt 300 körül, a 15+5 db-os meg 200 valamennyi az auchanban. A célnak tökéletesen megfelelt, és sosem volt véres a hálóingem/pizsamám!
2015. máj. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

nem hiszem, hogy a császárosok kevésbé vagy jobban véreznének...én mondjuk császárral szültem, és mint írtam én 6 hétig véreztem.


2-es

2015. máj. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

talán mint császáros, azért érdemes a nagy nedvszívó képességűt venned, mert nehezebben fogsz mozogni az első pár napban, mint mondjuk aki simán szül általában, és emiatt ritkábban mész pl wcre...

nekem még felülni is kínt jelentetett, ezért wcre is csak akkor mentem mikor muszáj volt :)

2015. máj. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Nekem hüvelyi szülésem volt, és kb egy hétig volt menstruációs szerű/mennyiségű vérzésem, azután meg elég volt a tisztasági. Én 5 hétig véreztem (illetve pecsételgettem). Remélem most a másodiknál is így lesz. A császárral nincs tapasztalatom.
2015. máj. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én császáros voltam, valószínűleg engem rendesen"kitakaírotottak", mert a kórházban 1 napig használtam always éjszakait. 3 napig normál betétet. aztán tisztaságit! Nem vicc! De persze ne ebből indulj ki! Vidd csak a nagyot. Inkább maradjon meg mint az átázással kínlódj!
2015. máj. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Felesleges drága tenát venni, semmivel nem jobb mint a többi inkontinencia betét. Én Dm sajátmárkás inkontinencia betétet vettem, utána a fent említett Bellát használtam mindkét szülésem után. A mostaninál napokig dőlt belőlem a vér, mégsem áztam át egyszer sem.
2015. máj. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én tennát vettem..pont ugy voltam, mint a 2. válaszolo..
2015. máj. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!