Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire puccosan...

Tényleg ennyire puccosan szoktak menni anyáknapjára?

Figyelt kérdés
Itt olvastam hogy sokan fodrászhoz,sminkeshez,kisestélyiben mentek. Ez tényleg ennyire fontos, vagy csak a szokásos gyakoris puccparádé műsor volt? Én farmerba mentem, és magassarkúba. És senki nem sztárolta magát nálunk. Ugye ez csak vicc hogy ennyire kiriggyentik a gyakoris csinimucik magukat???

2015. máj. 5. 18:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%
Borzasztó a stílusod. Senki nem írta a kisestélyit.
2015. máj. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
85%
Mi fáj? Gyere mesélj!
2015. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%

Mi az, hogy "kiriggyentik"? Tanulj meg helyesen írni, mielőtt beszólogatsz. Van egy stílusod, hallod... Vissza kéne venni az arcból. :D

Kisestélyit senki nem írt.

Amúgy meg miért gáz, ha elmennek fodrászhoz? Miért gáz, ha sminkeshez is? Nem egy menyasszonyi frizurát és sminket kell elképzelni.

Baj, ha csinos akar lenni az anyuka?

Ez nem sztárolás.

2015. máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
74%
Az meg legyen a te bajod, hogy farmerben mentél:) Fel nem venném ünnepélyre.
2015. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Abban érzem jól magam, és nem az a lényeg hogy mások engem csinibaba macának nézzenek :D És nem csak én voltam farmerban, sőt.... :-)
2015. máj. 5. 19:00
 6/33 anonim ***** válasza:
73%
Hány éves vagy? Gyerekes ez a maca-szöveg:S
2015. máj. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
29 :-) Nem vagyok gyerekes, csak megdöbbent. De én nemhiszem hogy bárki is komolyan veszi :-)
2015. máj. 5. 19:07
 8/33 anonim ***** válasza:
82%

Mi az a kiriggyen?


:D

2015. máj. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Én általában farmerben járok, de ma felvettem egy fekete leggings-et egy hosszított felsővel és egy vékony rózsaszín kardigánnal, plusz egy csinosabb szandált. A hajamat kiengedtem (össze szoktam fogni mindig), és egy diszkrét smink is került fel. Ezt nem érzem túlzásnak, a kislányom is felvett egy csinosabb ruhát az alkalomra, úgy érzem ezzel megtisztelem őt és az óvónéniket is.
2015. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Falurol gyüttem ugy aztat mondják rája.
2015. máj. 5. 19:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!