Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mekkora lakasban/hazban eltek...

Mekkora lakasban/hazban eltek (negyzetmeter), es hany gyerkoccel? Elfertek kenyelmesen?

Figyelt kérdés
2015. máj. 8. 18:29
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
30-as válaszoló,a 25. vagyok.Bár én családi házban nőttem fel,de az én álmom is mindig a nagy ablakos fürdőszoba volt.Ezt a Férjem meg is valósította.Úgy imádom!
2015. máj. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen a lakásunk alaprajza, 35nm. A konyha picike, de hozzá lehet szokni. A fürdőben van a wc, de kád van, így imádom. A félszobában van a baba, a nagy a mienk + a nappali egyben. Kényelmesen elférünk, van egy nagy szekrényünk, ami sok mindent elnyel. Korábban ebben a lakásban laktam anyukámmal, akkor övé volt a nagyszoba, enyém a kicsi. Több gyereket nem vállalnék ide, tapasztalatból tudom, hogy az a kis szoba egy lyuk, bár én akkor érzem jól magam, ha minél kisebb a lakás/szoba körülöttem :)

2015. máj. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

100 nm, 2 gyerek, szülők, egy nagymama.

Családi ház, de bővíteni szeretnénk, nem férünk el rendesen.

2015. máj. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
55 m2-es a lakótér. Nappali+konyha, 1 fürdőszoba lent, 2 hálószoba, 1 kisebb fürdőszoba fent. Egy kislányunk van. Jó, hogy van külön szoba (régen egy 30 m2-es lakásunk volt) a régihez képest egy hodály, de nincs hely a sok ruhának, egyéb cuccnak :-(
2015. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

54 négyzetméteres panel, két szobás, erkélyes. Egy gyerek van (még). Ha jön a tesó, szándékozunk legkésőbb egy éves korára nagyobb lakásba költözni.

Elférni elférünk, a konyha mondjuk rohadt kicsi, utáljuk is nagyon, de ez minden panelben így van (kivéve, ahol átalakították).

2015. máj. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!