Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 30 fölött vagy de nem...

Ha 30 fölött vagy de nem találtál még magadnak megfelelő párt belemennél egyedül a donorba?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék ki mit gondol erről.31 vagyok és nem találtam férift de szeretnék már babát és ha előbb utóbb nem jön össze sokan mondták vágjak bele egyedül a donorba.Kicsit fura de idősen sem szeretnék szülni
2013. aug. 4. 12:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
25%
Akkor már inkább az örökbe fogadás. Lehet nem a saját vérem, de akkor is. Hozzám ez a megoldás áll közelebb.
2013. aug. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Igen?Nem tudom:(Egyik sem jó:((De talán ha választani kellene a donor.Egyedül is lehet örökbefogadni?
2013. aug. 4. 12:25
 3/33 anonim ***** válasza:
90%
Én már kicsit korábban úgy voltam ezzel, hogy ha partner nincs is, de legalább babám legyen. Már nagyon szerettem volna. 27voltam,mikor apa nélkül vállaltam gyereket. Nem bántam meg! Tény, hogy voltak nehéz időszakok.
2013. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%
Ha meg van az anyagi feltétele és nem idegenkedsz tőle vágj bele. Én ha ebben a helyzetben lennék és nem lennének meddőségi problémáim akkor inkább eegyéjszakás kapcsoltból próbálkoznk, hátha megfogan a baba és nem kell orvosi segitség, olcsobb is lenne jóval....
2013. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
88%
Én is inkább egyéjszakás kalandból próbálnám meg először.Valóban "olcsóbb" és talán még "jobb" is;-)
2013. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
74%

1. válaszadó vagyok.

Igen, lehet egyedül is örökbe fogadni, ha adottak a körülmények. Egyik távoli rokonom örökbe fogadott egy kisfiút néhány éve és azt mondja élete legjobb döntése volt. Ha ilyen helyzetben lennék, szerintem én is ezt tenném. És bocs, hogy ezt mondom, tudom erre nem irányult a kérdés, de szerintem semmiről nem vagy még lemaradva! Manapság sokan szülnek harminc, sőt negyven felett.

2013. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%
3-as vagyok. Nem donor volt nekem,hanem a kellemesebbik megoldás :)
2013. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
70%
Én úgy tudom, hogy Magyarországon nem csinálnak egyedülálló nőnek meddőségi kezelést. Egyébként igen, vállalnám, de nem 30 körül, hanem 36-37 évesen. 30 körül még bíznék abban, hogy találok párt.
2013. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Köszi.Igen hallottam arról,hogy egyéjszakás kalandból vállalnak babát és talán jobb is hisz tudjuk azért ki az apa mert a donornál nem és úgy szülni nem tudni ki az apa hogy néz ki:(

Persze tudom nem vagyok lemaradva semmiről de sajnos nem tudom mikor lesz kapcsolatom

2013. aug. 4. 13:15
 10/33 anonim ***** válasza:
61%

Hát én nem vágnék bele a donorba, lehet hogy fájna neki és vérezne :-D

De komolyan, hogy lehet így fogalmazni?

2013. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!