Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedül álló anyukák! Akik...

Egyedül álló anyukák! Akik egyedül nevelik gyermeküket, találtatok párt magatoknak mióta "egyedül"vagytok?

Figyelt kérdés
főleg akinek kis gyereke van még,hogy lehet egyáltalán ismerkedni úgy,hogy egyedül neveled a gyereket,háztartást vezetsz,talán dolgozol is...?Hogy lehetséges ez?Mikor??Sajnos nálunk is hasonló a helyzet,de még együtt vagyunk,kitudja meddig....első a gyermekem(9hós),de nem szeretnék egyedül meghalni,vagy leélni az életem......de nem tudom elképzelni hogyan és mikor lehet ismerkedni aki egyedül neveli a gyerekét,hisz ha mindennel végzek talán,hulla vagyok már....
2011. máj. 9. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen 3 gyerekkel maradtam egyedül, amikor a férjem elhagyott. A legkisebb 3 éves volt. Nem csak hogy dolgoztam, de főiskolára is jártam mellette. Ott ismerkedtem meg a jelenlegi párommal. Neki akkor még nem volt gyereke, vállalta az enyémeket. Most már van egy közös babánk is.

Soha nem szabad feladni a reményt.

2011. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is van uj párom:)
2011. máj. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nincs új párom. 1 éves a babám, 3 hónapos kora óta vagyok egyedül. Itthon vagyok vele a nap 24 órájában, segítségem nincs, szóval nincs kire hagyjam, azaz sem ismerkedni, sem randizni nincs egyenlőre lehetőségem. Gyerekkel hülyén nézne ki, randira menni. Azért később szeretnék párt természetesen.
2011. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jó azért olvasni hogy vannak akiknek sikerült:)Remélem nekem is fog,és még sokan másoknak is akik hasonló helyzetben vannak.Nagyon félek a magánytól,és azért kell-kéne egy férfi a házhoz,apa a gyereknek,egy társ,aki meghallgat....stb.Jelenleg van párom már 7éve,de iszonyatos rossz kb 2éve a kapcsolatunk,a leges legvégét járja már.....és sajnos a vége az lesz hogy25évesen egyedül maradok a 9hónapos fiammal.Félek mi lesz később,hogy fogok boldogulni,sajnos munkám nem sok volt,előtte tanultam,csak gyest kapok,mert nem volt meg a bedolgozott időm pár hét hiján.Rettegek hogy nemtudok megadni mindent a fiamnak majd....köszi hogy irtatok!
2011. máj. 9. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi újság veletek?Hogy alakult a kapocsolatotok?
2012. márc. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!