Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan keresztneveket keresek,...

Olyan keresztneveket keresek, amelyeket roma lányoknak adnak. Fel tudsz ilyeneket sorolni?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit, hogy a dzsesszika, dzsennifer, eszmeralda és egyéb nevektől kíméljen, ilyeneket magam is tudok. Inkább az érdekel, milyen magyar társadalomban megszokott nevek az elterjedtek. Pl. Klaudia.
2015. máj. 11. 01:10
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Hú mennyi válasz. :) Köszönöm szépen, nagyon sokat segítettetek!
2015. máj. 11. 10:52
 12/31 anonim ***** válasza:

Felénk a "normális" nevek közül nincsen bevett roma szokás, inkább vegyesen csemegézgetnek (és egyébként üdítőbb is összefutni egy Noémi nevű cigány kislánnyal, mint egy nyolcadik Fernandával).

A Valéria, Gizella és Bea (persze ízesen "Bejának" ejtve) azok a nevek, amiket már több embernél is hallottam náluk, de ettől még nem számítanak cigányos névnek.

2015. máj. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Roxána, Zsanett és Klára nevűeket ismerek.
2015. máj. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Két roma nőt ismerek: Réka és Cecília
2015. máj. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Felénk a Rubina megy, elég sok roma kislány viseli.
2015. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Ilyen nevű kis cigánylányokat ismerek: Kármen, Paulina, Récsöl, Anita, Leona, Zamira, Norina, biztos van még csomó, de most csak ezek jutottak eszembe
2015. máj. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Récsöl?! Kérlek mondd, hogy csak elírtad...
2015. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Nem, nem, semmi tévedés, tényleg Récsöl. Habár leírva még nem láttam, csak játszótéren ordibálva hallottam, de a hazai névadási szabályokból kiindulva biztos így írják.
2015. máj. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Zsáklin, Hanna, Eszter, Natasa Zselyke, Ramóna, fiút is tudok: Nikolász
2015. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Én ezekkel a nevekkel találkoztam a hagyományosabbak közül: Klaudia, Judit, Cintia/Szintia, Alexandra, Szandra, Bianka, Nikolett.
2015. máj. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!