Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szép, ritka és különleges...

Szép, ritka és különleges lánynevek?

Figyelt kérdés
Valami nem túl gyakori lánynevet szeretenék. Nekem tetszik az Izabella, Bogi, Kinga, Leila, Fanni. Azért nem szeretnék nagyon extrát, amiről még senki nem hallott csak jó lenne ha nem hívnának minden 3. gyereket úgy és ne legyen olyan nagyon gyakori vagy felkapott mint pl. Hanna, Anna, Júlia, Erzsébet, Ildikó, Virág, Csenge, Kati, Mária, Lili, Krisztina.
2015. máj. 11. 16:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
35%
Miett, Bereniké, Ludovika.
2015. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
92%
Körülöttem az összes kislány Noémi és az összes kisfiú Bence vagy Benedek. Ami ritka és én adnám :Nilla, Milla, Napsugár. Ezek inkább a nagyon ritka kategóriába tartoznak, de remélem gond, h hozzá szóltam.
2015. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
92%
Remélem nem gond, akart lenni. :D
2015. máj. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Kérdező a Fanni is igen gyakori név....nekem tetszik az Abigél,de ma már abból is egyre több van.

A Villő,Napsugár,Lora,Thábita,Kincső,Csillag

2015. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
69%
6-os neked meg nem megy a szövegértés! Olvasd már el mégegyszer mit írtam a Hannáról, ha már olyan okosnak tartod magad! :) Na akkor mostmár leesett hogy nem opcióként írtam! A másik meg: jöhetsz te bármilyen országos statisztikával...ha egyszer 5 évre visszamenőleg a széles ismerőseim/környezetem körében senki nem nevezte el a kislányát Boglárkának, akkor ki a fenét érdekel hogy a te listádon a 8.? Attól még felénk ritka! 5-ös voltam!
2015. máj. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
89%
Pl: Beatrix, Maja, Imola, Lívia, Izolda, Gyöngyvér.
2015. máj. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

6osnak a Hannás- dolgon kívül totál igaza van. :D


Amúgy ha általánosságban vetjük fel a kérdést, ahogy a kérdező tette, akkor bizony az országos átlag számít. A ritka akkor ritka, ha kevés van belőle összességében.


Az Izabella nagyon tetszik, de eléggé gyakori.


Nekem tetszenek a Lelle, Helka (ezek mind magyar nevek), Cecilia, Olívia.


Amiket te írtál, kérdező, mind tetszik. A Bogi Boglárkaként? A Leila jön be a legjobban, de én rá vagyok kattanva az L betűs nevekre. :)

2015. máj. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Lorena/Larina.
2015. máj. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
63%

" A másik meg: jöhetsz te bármilyen országos statisztikával...ha egyszer 5 évre visszamenőleg a széles ismerőseim/környezetem körében senki nem nevezte el a kislányát Boglárkának, akkor ki a fenét érdekel hogy a te listádon a 8.?"


Nem az én listám, országos statisztika, ha tudod, az mit is jelent. Attól, hogy a te környezetedben épp nem akadt ilyen nevű, nem jelenti, hogy amikor óvodába/iskolába került, nem lesz mellette még 5 Boglárka.


Egy név gyakoriságát vagy ritkaságát nem az határozza meg, hogy az adott egyén az ismerősi körében hányról hallott, hanem ami a tényleges számadat.

2015. máj. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
94%

Esetleg Tilda, Mia, Mirella, Kamilla, Tília? :)


Vagy ismerek egy Ariella nevű lányt, de soha másnál még nem hallottam ezt a nevet, úgyhogy elég ritka szerintem. :)

2015. jún. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!