Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szép, ritka és különleges...

Szép, ritka és különleges lánynevek?

Figyelt kérdés
Valami nem túl gyakori lánynevet szeretenék. Nekem tetszik az Izabella, Bogi, Kinga, Leila, Fanni. Azért nem szeretnék nagyon extrát, amiről még senki nem hallott csak jó lenne ha nem hívnának minden 3. gyereket úgy és ne legyen olyan nagyon gyakori vagy felkapott mint pl. Hanna, Anna, Júlia, Erzsébet, Ildikó, Virág, Csenge, Kati, Mária, Lili, Krisztina.
2015. máj. 11. 16:28
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
55%
Ella, Elena, Alexia, Hilda, Írisz, Karola, Liliom, Miléna, Nella
2015. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Xénia.
2015. okt. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Kun Sára válasza:
72%
Hedvig, Hilda, Zelma, Áriel, Rozália, BEÁTA, Auguszta, Lea, Laura, Rebeka, ORSOLYA, Lara, LANA, Ivett, Olívia, OLGA,Luca, Elza, Petra, Pálma, Tünde, Diána, Mónika, Eleonóra, Teréz, Terézia, Sarolt, Sarolta, Réka, Ada, Mandula, Hóvirág, Virág, Lizbet, Alma, Anaztázia, Gabriella, Judit, Viktória, Piroska, Ivett, Theodóra, DÓRA, Nóra, Ágnes, Erzsébet, Anikó, Anita, Aranka, Jázmin, Linda, Hella, Kiara, Lianna, Csilla, Csillag, Fruzsina, Franciska, Frida, Lilla, Gábriel, Hajnalka, Miléna, Heléna, Léna, Boróka, Renáta, Tímea, Otília, Liliána, KLÁRA, Lujza, Margit, Roxána, Hanga, Izabel, Izabella, Melissza, Melinda, Írisz, Bernadett, Berill, Lilien, Vivien, Rolanda, Elizabet, Cintia, Szófia, Zoé, Bianka, Blanka, Kata, Katalin, Kamilla, Dorka, Zorka, Vanda, Villő, Vanessza, Valéria, Valér, Gréta, Lívia, Lenke, Ágota, Tamara, Dzsenifer, Csenge, Zsuzsa, Zsuzsanna,Szuzanna, Eszter, Szabina, Szabrina, Karola, Karolina, Karina, Berta, stb.
2015. dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Bogi és Anna a kislányaim, a másik leányzó Liliána. :D

Ami ritka név, és listás volt:

Babett

Florina

Franciska

Benedikta (nem túl szép, DE ÍZLÉSEK ÉS POFONOK, hátha megfog valakit)

2016. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Előző vok, a Franciska és a Benedikta nem volt listás, elfelejtettem odaírni, hogy azok nem.
2016. febr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Szelebratina
2018. aug. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
67%
Engem Leilának hívnak. Szerintem szép név.
2019. ápr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
75%
Alíz, Noémi, Nina, Míra, Mirella, Csenge, Csilla, Cintia, Vivien, Virág, Luna, Lina, Kitti, Kinga, Hanga, Gerda, Fanni, Dorina, Sarolta, Amanda, Elina, Réka, Tímea, Zoé, Inez, Olívia, Panna
2021. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!