Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » III kerületi, megbízható...

III kerületi, megbízható bébiszittert keresünk, ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
Nem kell írásos ajánlólevél vagy hosszú lista a tapasztalatairól, fiatal is lehet, a személyisége fontosabb, mint a több évtizedes tapasztalat. Egy gyerek van, második úton. Havi 1-2 alkalomról van szó, 2-3 órában, és csak a gyerekre vigyázni, házimunka nincs benne.
2015. máj. 12. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

hát,én biztos nem gyakorin keresném:D


van egy csomó közvetítő,most nem tudok pontosan neveket mondani,de többször beléjük futottam már (google)

2015. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem csak itt keresek, természetesen. Csak gondoltam lehetnek itt anyukák, akiknek van megbízható segítőjük :)
2015. máj. 12. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:
kérdezz körül ovikban-bölcsikben, az ott dolgozók sokszor vállalnak bébiszitterkedést is. Én is az vagyok, csak sajnos messze laktok.
2015. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, köszönöm szépen! :)
2015. máj. 12. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!