Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mekkora esély van terhesen...

Mekkora esély van terhesen dolgozni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez munka függő. Ha nehéz fizikai munkát végzel vagy sokat éjszakázol akkor nem érdemes kockáztatni. Nekem irodai munkám van és szülés előtt 1 vagy 2 hónappal megyek majd táppénzre. De az orvostól is függ, hogy enged e dolgozni.
2010. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocsi,de nem értem a kérdést.Én 7 hós terhes koromig dolgoztam,ha egészségileg bírod akkor nyugodtan dolgozz,ameddig akarsz.A terhesség nem betegség,egy gyönyörű dolog,hát még ami utána jön!

Boldog babavárást!

2010. febr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Munka- és terhességfüggő. Én a 35.hétig dolgoztam (irodista). Maradhattam volna tovább is, még bírtam is volna, csak sok volt az "átadós" munkám, be kellett tanítani egy kolleganőt, nem mehettem volna el hirtelen, ha mondjuk beindul a szülés. Így lezártam mindent, mindent szépen átadtam, jegyzőkönyv, stb.

Az utolsó hónappal itthon voltam, pihentem, vásárolgattam, mászkáltam, stb. Jó uncsi volt, de elvoltam.

2010. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hónappal = hónapban

elnézést

2010. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 36.hétig dolgoztam, de még tudtam volna 1-2 hetet, csak a cukrom miatt nekem onnantól már túl sok volt a vizsgálat. Egyébként irodán dolgoztam. Az biztos, hogy cipekedni, éjszakázni nehezebb lett volna ennyi ideig.

Attól is függ, hogy nem vagy-e vegyszer, vagy más ártalmas dolog közelében munka közben, mert akkor nem érdemes kockáztatni!

2010. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én lassan 2 évvel ezelőtt úgy mentem szülni, hogy csütörtökön dolgoztam, pénteken elkezdtem tágulni, és hétfő hajnali 2:20-ra megszületett a kislányom!

Üdv egy 21 hónapos kislány anyukája, aki 31 hetes kismama is.

2010. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!