Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam ultrahangon 19...

Tegnap voltam ultrahangon 19 hetes kismama vagyok. A doki a nemét illetően azt mondta női nemi szervet látott, de nem 100%! Akkor most mekkora az esély hogy kislány ennyi idős terhesen?

Figyelt kérdés
vagy minden doki hozzáteszi,hogy nem 100%?
2008. júl. 19. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát 100%-ék csak akkor lesz ha kibújik egyébként nekem már 2X mondták hogy fiú szerintem nem tévednek..
2008. júl. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nagyon sok lánybol lett már fiu,én ugy tudom 24hét körül mondják de százra soha,csak ha meg van akkor
2008. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem első perctől lányt mondtak, nekem is a 19. héten, úgy tudom 100 %-ra tényleg nem mondják, nekem azt mondták 100% hogy kislány, azóta minden uh-on rákérdezek, sőtt 4 D-én is voltunk mindenhol kislány, azt mondták tuti!
2008. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!