Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Osztálykiránduláson a pedagógu...

Osztálykiránduláson a pedagógusok a saját költségüket maguk fizetik, vagy osztálypénzből?

Figyelt kérdés
2015. máj. 13. 07:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
A szállás-kajaköltség az osztálypénzböl megy.
2015. máj. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
nálunk kifizetjük osztpénzből, és az iskolai alapítvány utólag visszaadja.
2015. máj. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel?
2015. máj. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Azért megy oda, hogy a gyerekekre vigyázzon, ez neki munka. Ha nekem el kell mennem akár külföldre egy céges redezvényre az embereket terelgetni meg tutujgatni meg vigyázni hogy ne csússzunk ki az időből, hát kábé három napig fetrengenék a röhögéstől, ha a főnököm közölné, hogy mindezt még le is vonja a fizumból!! Bocs de nem én akartam menni, ez nekem munkaköri feladat. AHogy a tancsi néninek is!!
2015. máj. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Holnap viszem az osztályomat kirándulni, és a többi tervezett költséget fillérre pontosan megkaptam a pénztáros anyukától. De kizárólag a gyerekeknek.
2015. máj. 13. 08:25
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Pedagógus vagy, és nem vagy ezzel tisztában? Kifizeted magadnak? Egyedül mész a gyerekekkel, vagy van még kísérőtanár?
2015. máj. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Máskor hogy szokott lenni, mi a bevett szokás? Nem biztos, hogy az anyuka rosszat akart, lehet, simán figyelmetlen volt, vagy talán azt gondolta, hogy a tanerőnek az iskola kifizeti számla ellenében - nem tudom, csak nem gondolnék mindjárt rosszra.
2015. máj. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a kollégáidtól, kolléganőidtől, biztos jobban tudják, mint mi, hogy mi a szokás.

Anyukaként így elsőre nekem se ugrana be, hogy fizessük a tanár néniét is, ha egyáltalán így illik, esetleg szülőin beszéljetek róla.

2015. máj. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

Még jó, hogy osztálypénzből. Munkaidőn túli elfoglaltság ez a tanárnak, nem hobbiból megy velük, hanem mert ez a munkája. Ráadásul egy kirándulás extra felelősség.

Pofátlanság elvárni a tanártól, hogy saját zsebből állja, mintha a saját örömére menne kirándulni ide és oda.

Amelyik szülő ezzel nem ért egyet, vigye ő a gyerekeket, vállaljon felelősséget egy ilyen kirándulás során X számú gyerekre, és még a saját költségeit is állja magának! Ezt meg is mondanám a kedves anyukának, aki csak a gyerekek költségeit adta át a kérdező tanárnak.

2015. máj. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem anyuka elszúrta és majd tök kellemetlenül érzi magát, ha rávilágítasz erre. Biztos nem szándékos volt, ember nincs aki szerint 30 gyerekkel kirándulni bármilyen szinten pihenést vagy szórakozást jelent egy felnőttnek.
2015. máj. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!