Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Visszér gondokkal küzd valaki...

Visszér gondokkal küzd valaki szülés után? Tornáztok rá vagy mi segithet? Második terhességet befolyásolja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy éves a gyermekem,és mostanra jöttek ki a viszerek.Mar terhesség alatt is volt egy kettő de nem okozott nagy gondot.Viszont most ez az időváltozás előhozta.No meg az egész napos talpalás a gyerek után, cipelés stb.Sajnos genetikailag hajlamos vagyok rá anyukám lába nagyon viszeres.

Szeretnék tenni ellene, de igazábol nem tudom mennyire hasznos amit probalok. Igaz csak ma kezdtem pl a tornáztatást és a válltott zuhanyt.Valamivel enyhébb a feszités mint tegnap.

Kérdéseim azok lennének hogy:

-A viszértorna hatásos e, ha igen mennyire?

- kenőcsök?

-Harisnya?

Illetve hogy mit lehet tornazni ami segit a sulyomat is lejjebb adni mert gondolom az is jotékonyan hatna.Igaz nem hiztam.De lenne mit leadni. Azt mondták a viszerek elmulnak a szüléssel de sajnos nem igy lett.

És aki voszeresen vállalt újra babát volt valmi gond miatta?



2015. máj. 13. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! igaz nekem ún. seprű vénáim vannak, nem viszeremim. Én fekete áfonya kapszulát szedek az érfal erősítésére. Ezzel egész jól szintem lehet tartani. A kenőcs (vadgesztenye krém) nem vált be. Azt hallottam, hogy a váltott vizes zuhany jót tesz az ereknek. Most ezt akarom kipróbálni. Erről még nem tudok nyilatkozni.
2015. máj. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Nekem is van par iluen seprűvénam,de elenyésző és nem faj. Viszont a nem láthato viszereim jottek ki..Egy kettő a térdhajlatban be is dagadt. Jövöhéten jutok csak el az orvoshoz.Addig valamit muszaly kezdenem vele mert mint mondtam mar be is duzzadt.Veszek délutan liotont mert a vadgesztenye (még?) nemhat.A valltott zuhany meg...fel is faztam,Nagyon érzékeny vagyok ha kánikulaban nincs ajtam zokni talan csak akkor nem fazok fel.

Persze biztos alapbol lappang bennem valami.

A terhesség annyira megviselte a szervezetemet.Erősen elgondolkodtam akarok e még.

Terhesen semmi bajom nem volt komolyan életem legjoobb 10honapja volt.(tulhordtam) Fizikailag és mentálisan is.Azota viszont nagyon boldog vagyok,de folyton beteg,ha nem ez akkor megfazas,fulgyulladas, derék izuleti panaszok most meg viszér......Hogy nekem havonta szenvedni kell valamivel...ahh hihetetlen. Mar feledékeny és ingerult is...Na ha eljutottam orvoshoz megirom mit mondott.

2015. máj. 14. 13:49
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak leirnám a megszerzett tapasztalatokat. Szoval orvos szerint,sok c vitamin torna,és egy kis fogyas.

leadtam 5kgot azota nem fájnak ugy. Kaptam harisnyát is, egyenlore még nem vészes a helyzet, csak figyelnem kell ne forduljon rosszabra. Hiába nem hiztam, agyerek napi emelgetése olyan mibtha hiztam volna. Megterheli a viszereimet, legyengult a szervezetem a terhesség-szoptatas alatt. Ilyen alkat vagyok.

De határozottan jobb a fogyás, váltott zuhany és c vitaminkúrák óta.

2015. szept. 29. 13:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! örülök, hogy írtál! és örülök, hogy jobb lett :)

nekem sajna a sok ülés nem jó :(

de próbálom kompenzálni a sporttal.

2015. okt. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!