Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császár után, mikor lehet...

Császár után, mikor lehet járni edzőterembe?

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem a 6. hét után már lehet, de csak fokozatosan, és a felüléseket, haránt hasizom gyakorlatokat nem szabad végezni, a legjobb, ha max hasprésezel a hasra...

egyébként meg kérdezd meg az orvosod, az enyém még a felülésre is azt mondta, hogy szabad, de mindent csak addig míg jól esik és csak fokozatosan emelve...

viszont a neten olvastam hogy a felülés nem jó, úgyhogy én azt kihagyom a programból.

szerintem futógépet, biciklit, láberősítőket nyugodtan használhatsz.

2015. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, ahogy az első válaszoló írta. 6. hét után újrakezdtem, először csak heti 3x és lazább edzéseket. Aztán 2-3hét után visszaálltam a heti 5-re, és fokozatosan vissza a szokásos szintre és programra :)
2015. máj. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek. :) Még csak 3 hét telt el, de amikor megyek vissza vizsgálatra mindenképp megkérdezem.

Nektek mikor ment le a poci?


Nekem kb 15 kg lement a kórházban, de van kis lógós poci, jó igza még csak 3 hét, csak fura :D

2015. máj. 14. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:

a 6. honaptol kezdett lemenni a hasam..

1-es

2015. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 3kg-mal többel jöttem ki a kórházból, mint a kezdősúlyom, így ezzel nem volt gondom. De a hasam még mindig nem olyan feszes, mint szeretném, pedig lassan 1 éves a pici :( Gondolom már nem is lesz :)
2015. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!