Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem merek edzőterembe járni,...

Nem merek edzőterembe járni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve edzegetek itthon, mostanában a kaját is figyelem már. Egyszerűen annyira félek bemenni egy idegen helyre, ahol gondolom többnyire olyanok vannak akik értenek minden géphez és régóta oda járnak. Nem kezdenének ki a "nagyok"? Ti hogy szoktatok viszonyulni az újoncokhoz? :)
2014. szept. 15. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyrészben a közösségek jók nem kell félni lehet sablonos leszek de őki voltak valamikor kezdők többségben mindenki segitőkész legalábbis velem azok voltak ha pedig nem tudod hogy kell használni a gépeket akkor van rajtuk leirás de ha tényleg nem voltál még soha edzőteremnen akkor megérné első 1-2 alkalommal baráttal/személyiedzővel menni. Sok Sikert
2014. szept. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezzel mindenki igy van.Minden kezdet nehez,nemcsak ez:)

Az egy dolog hogy nemertesz hozza,de ha latjak rajtad h hogy erdekel teged,rendszeresen lejarsz akkor segiteni fognak:)

Menj le az egyik haverodal.

Akik mogott 10-20-30 ev edzes van azoknak is volt egy ELSO napjuk a teremben:)Hajra!

2014. szept. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem írni, hogy lány vagyok. Szóval nem is nagyon tudok lemenni haverral. A barátnőmet, vagy lány ismerőseimet hagyjuk..csak sír, hogy állandóan azt hiszik, hogy terhes, közbe meg nem tesz magáért semmit. :/
2014. szept. 15. 09:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért, valaki megtámad ott, vagy mi??
2014. szept. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Sajnos ha kezdő vagy akkor at kell esned a beavatasi szertartason. :/

Odakötözik a kezed egy futópadhoz majd ultragyorsba állítják mikozben zellerrel csapkodjak a meztelen feneked es korbeallva a "Rudolf a rénszarvast" éneklik. Ezt valszeg felveszik es megy youtubera is

Aztan közosulnod kell a legkigyúrtabbal a fekvenyomopadon.


Ezutan mar edzhetsz.

Na?

2014. szept. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon viccesek vagytok, köszi.
2014. szept. 15. 10:07
 7/8 anonim ***** válasza:
5: ezt elképzeltem :D
2014. szept. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felcsillant a szemem, mikor megláttam, hogy lány vagy. Az még nagyobb elismerés. Attól függ, hogy hová mennél. Sokaknak fel sem tűnnél, hogy kezdő vagy. Mindenki volt kezdő. Van aki egy hete csinálja, van aki tíz éve. Folyamatosan mennek az új emberek egy terembe. Nyilván kell egy kis bátorság, mert sokan úgy vannak vele mint te. De ha magamból indulok ki, én nekem mindig nagyon nagy elismerés, látni egy új arcot és tiszteletem az övé, hisz megérdemli, mert azért van itt, hogy változtasson magán stb. Szóval én pozitívan viszonyulok az "újoncokhoz" Senki nem fog piszkálni, hozzád sem fognak szólni, max magukban lesz megjegyzésük, de mindenki foglalkozik a saját dolgával. Annyi az egész, hogy ott dolgozót megkérsz, hogy vezessen körbe és mutassa meg a gépeket. Ez természetes, van ahol ez az alap és ingyen elmagyarázzák a dolgokat.
2014. szept. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!