Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyáron egyáltalán nem mentek...

Nyáron egyáltalán nem mentek ki a szabadba az UV sugárzás miatt kritikus időszakban (10 - 15 óra között), vagy kimentek csak árnyékban vagytok a babával?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
egyenlőre délelőtt viszem,akkor szoktam boltba menni,az másfél órás séta. tízórai és ebéd (13kor) között megyünk,mert aztán ebéd és szundi 4-5 órási uzsonnáig. reggeli tízórai között 2 óra van,akkor nem tudok menni. ha nagyon meleg lesz,meg már játszótérre is járunk,majd megyünk uzsi után. addig is nagyon jó naptejet vettem,babakocsin van napvédő,rajta kalap
2015. máj. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Abban az igazi nyári melegben nem. Mi elindultunk reggeli után 8 óra körül, sőt volt amikor hamarabb és 10 körül hazamentünk. Délután pedig szintén csak 5-6 körül mentünk ki.

Egyébként a legtöbben nem így csinálják. Számtalanszor sétáltunk a környéken egydül és amikor 10-kor mentünk haza, akkor jöttek le csapatostól a gyerekek/anyukák.

2015. máj. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg kicsik voltak, én is inkább korábban vittem őket levegőzni. Most már 3 és 5 évesek, nem tartjuk ezt az időkorlátot. Eleve nem kelnek korán, 9 előtt el sem tudunk indulni. Nyáron inkább egy árnyékos játszótérre járunk, jól bekenem őket naptejjel. 11 után szoktunk hazaindulni. Délután 3 előtt nem mennek ki.
2015. máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron 4-5-6 hónapos volt, csak akkor mentünk ha muszáj volt pl. orvos ilyenek. Mindig 5-6 fele sétáltunk. Én magam sem bírom amúgy azt a nagy meleget.


Most 15 hónapos most is csak akkor fogunk lemenni amikor nem tűz a nap...na meg persze ha muszáj... ugye a játszóterek nem fedettek, egy ekkorának meg h magyarázom meg h csak árnyékban?!


Amúgy sztem veszélyes abban a melegben, főleg h sokan nem itatják ilyenkor sokszor a gyereket.

2015. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi délelőtt is járunk játszótérre, 11körül szoktunk hazaindulni. Viszont délután 4nél előbb nem mentünk még nagyon ki, szokott aludni a fiam is és a lányom is.
2015. máj. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!