Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddőségi központok (Somogy...

Meddőségi központok (Somogy megye környékén)?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Férjemmel úgy döntöttünk nem elégszünk meg tovább a doki válaszával " csak ne görcsöljön, szedje az Elevitet, normális ha 1,5 évig vki nem esik teherbe..." és rászántuk magunkat, hogy felkeressünk egy meddőségi központot. Eddig egy ajánlást kaptunk a tapolcai Pannon R. Intézetre, de szeretném tudni mik az opciók...illetve van-e konkrét időpont (menstruációs ciklus biz. napja) amikorra behívják az embert?

Nagyon hálás lennék a válaszaitokért!


2010. júl. 20. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nemsokára indul a Kaáli Kaposváron a kórházban. De ha ezt választjátok, jó mélyen a pénztárcába kell nyúlni.


Mi 2 év sikertelenség után Pécsre mentünk, Dr. Várnagy Ákost kerestük meg a meddőségi problémával. Tüneményes volt, alaposan kivizsgált, fél alatt terhes lettem, augusztus végére várjuk a kisfiunkat. Végülis spontán jött össze, de már inszemináció előtt álltunk.


Nyugodtan írj privit, vagy akár itt is, bármilyen kérdésedre szívesen válaszolok.

2010. júl. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi Tolna megyeiek vagyunk és Pécsre jártunk a POTE IVF programjára.

Első lépés az elbeszélgetés, arra sokára fogtok időpontot kapni, de onnan már sinen leszel. Vinni kell minden papirt, ami vizsgálatod nincs, de nekik kellene, azt ott megcsinálják, egy hónap alatt mindent lezavartak, az eredmény ismeretében inditották rögtön a kezelést.

De az elbeszélgetés időpont több hónap.

2010. júl. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Akkor nekünk szerencsénk volt a kaáliban. Egy hét mulva kaptunk időpontot amikor hívtam őket. Ez debrecenbe volt.
2010. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is Somogy megyei vagyok, mi Tapolcára járunk, sokkal közelebb van nekünk, mint Pécs. Tapolcán nem kell várni, telefonon bejelentkezel, és a köv. ciklusod 21.napján mehetsz és vizsgálnak is benneteket. Nagyon jó szakemberek vannak itt, csak ajánlani tudom, bár nagyon sokan járnak ide,általában sokat kell várni egy-egy alkalommal,de ez a legkevesebb.
2010. júl. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel a Kaáli fizetős, nem csoda, hogy gyorsan kapsz időpontot. A többi hely viszont ingyenes...
2010. júl. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat,tegnap felhívtam a tapolcai Kaáli központot. Sajnos még messze van a 21. nap amikor majd mehetünk, de remélem onnan már nem lesz megállás! Nagyon vágyunk egy kisbabára! Párotok hoyg élte meg a vizsgálatokat, procedúrát?

2010. júl. 21. 08:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik Kaáli fizetős! Például a Tapolcai sem az. Mi egyedül egy hormonvizsgálatért fizettünk, 12000 ft, semmi másért nem kellett.
2010. júl. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Tegnap 16:03-vagyok! A kaáliban 13ezer ft-ot kelett fizetni a konzultációért. Voltun UH-n középidőben akkor nem kelett fizetni. Az összes vizsgálatot az sztk-ban csináltattuk, ezért sem kelett fizetni. Mi nyiregyháziak vagyunk és nem tudok más meddőségi központot a közelben csak a kaálit debrecenben. Vagy van?
2010. júl. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!