Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Várandósan regisztráltam a DM...

Várandósan regisztráltam a DM bababónusz programjába. Fognak postán küldeni kuponfüzeteket?

Figyelt kérdés

Szóval regisztráció után kiváltottam a kezdőcsomagot (törlőkendő, színfogó kendő minta, babanapló és egy újság volt benne) meg 75 pontért kiváltottam a 25%-os kupont, amivel egy pelenkát vettem.

Azt olvasom mindenhol, hogy postán fognak küldeni rendszeres időközönként korosztályos kuponfüzeteket. A kérdésem az lenne, hogy ha majd megszületett a babám, akkor kb. 4 hétre rá fogják küldeni az első kuponfüzetet? Vagy mostantól számítva 4 hét? Szerintetek mennyi ideig várjak a reklamálással ha nem kapom meg?

Az active beauty oldalán mindent kitöltöttem, mindenhez hozzájárultam.


A válaszokat előre is köszönöm!


7,5 hetes kismama



2015. máj. 18. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Miután megszületett be kell regisztrál úgy,hogy már megszületett és csak ezután fognak majd kuponfüzetet küldeni...
2015. máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. máj. 18. 14:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Most látom csak: nem 7,5 hetes, hanem 7,5 hónapos vagyok. :-)
2015. máj. 18. 14:49
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Már akartam írni, hogy előre látó vagy, hogy 7 hetesen már pelenkát veszel... :-)


Én úgy jártam, hogy nem töltöttem ki a házszámot, és nem is kaptam semmit...

2015. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!