Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Második várandósságom,4....

Második várandósságom,4. hónap és beszakad a derekam. Elsőnél a végén volt csak ilyesmi, de akkor sem ilyen durva. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sok mindenre gondoltam már, mert nem izomról van szó, a gerincem alsóbb részén fáj, meg kell álljak bizonyos pózokban, mert nagyon beleszúr, nehéz hajolni, alvás után is, ébredéskor idő kell, mire bejáratom, és tudok rendesen mozogni. Egy ismerősöm szerint lehet, hogy a korábban beadott gerincérzéstelenítőtől lehet, mert az első császár volt. Nem tudom, ti jártatok már így? Mi volt az oka?
2015. máj. 20. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy babám van, szóval nem szültem előtte, de a derekam-hátam nekem is középidőben kezdett fájni, de nagyon durván. Volt hogy le kellett feküdjek annyira semmit se tudtam csinálni. Pedig vékony alkatú vagyok és kis pocakom volt végig, szóval nem is volt "túlterhelve" felesleges súllyal. A fájdalom többé-kevésbé szülésig megmaradt, de nem ennyire erősen, mint a közepén. Az okát nem tudom, van akinek fáj a dereka terhesen.
2015. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 20 hetes vagyok, 1. baba és pár napja annyira fájt a derekam, hogy járni sem tudtam, csak ülve meg fekve volt jó. Most is érzem, de már sokkal de sokkal jobb.
2015. máj. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!