Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Barna és...

Mit gondoltok a Barna és Kincse névről?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem tetszik. Barnabás még oké, de a barna az csak egy szín. Nem is tudtam, hogy olyan név van, hogy Kincse.
2015. máj. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
A Kincse fiú- vagy lánynév amúgy? Egyiket sem adnám, de Te tudod! (Kinek a kincse és hasonlók)
2015. máj. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A Barna fiúnév a Kincse lánynév.Nemrég jött be a Kincse. :)
2015. máj. 20. 18:42
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Barnabás nagyon tetszik, a Barna nem igazán.

A Kincséről azt hittem, hogy a Kincső lett elgépelve, de egyiket se adnám.

2015. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Egyik sem tetszik.
2015. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Sosem szerettem a beszélő neveket. A Barna még csak-csak, volt ilyen nevű osztálytarsam, szürke volt a gunyneve, de a kincse katasztrófa
2015. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát.. nagyon nem... nincs más név a tarsolyotokban? Valami ami kissé elfogadottabb? A barna Barnabásként még jó, de a Kincse.. hát.. nagyon nagyon nem. Akkor már Kincső bár az se tetszik.
2015. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hú, bocsássmeg, de ahogy elolvastam őket így egymás mellett, rögtön az aranyérre asszociáltam. :D

De egyébként egyik sem tetszik. Inkább Barnabás és Kincső.

2015. máj. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Barna nekem nem tetszik, inkább a Barnabás. A Kincséről nem hallottam még, de szép. Bár nekem Kincsőm van :)
2015. máj. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!