Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik 15-36-os isofixes...

Melyik 15-36-os isofixes autósülést vegyem meg? Most 3 éves,100 cm és 15 kg a lányom. Télen a vastag ruhában nem nagyon fog beférni a mostani ülésébe.

Figyelt kérdés
2015. máj. 24. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Cybex Isis fix. Nem jó még neki a 15-36-os ülés, túl alacsony hozzá. Nekem a 4 éves lányom 103 cm és 15 kg, de még mindig használjuk a pajzsot, mert még mindig nem jó helyen megy az autó saját biztonsági öve. Annak nem kell a belső öveit állítgatni, csak a pajzsot eléteszed és kész. Ilyen:

[link]

2015. máj. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én várnék télig. Vagy az előttem íróra hallgatnék. (Az én lányom is kb ezekkel a paraméterekkel rendelkezik, mi kivárunk, belefér még a 9-18-as ülésbe rendesen. Nyáron biztosan.)
2015. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 aHermann ***** válasza:

Szia!

Nekünk van egy Cybex Free Fix ülésünk. Isofixes, és elég baráti az ára.

A fiunk szereti, kényelmes, és elég tágas is.


[link]

2015. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Természetesen nem most akarom megvenni. A pajzsos meg egyébként is kizárt, sose ültetném bele a gyerekem.
2015. máj. 24. 12:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért nem használnál pajzsot? A legbiztonságosabb a saját kategóriájában. Már szinte az összes gyártó átáll a pajzsos technológiára, nem véletlenül.
2015. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Láttam borulásos tesztet. A 2. fordulatnál kiesett az ülésből a bábu.

Frontális és oldaltesztnél ugyanolyan jó, mint a többi, 5 pontos övvel ellátott.

2015. máj. 24. 17:09
 7/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok: Ha nem most akarod megvenni, akkor meg várj őszig. Vidd el a gyereket egy nagyobb áruházba és próbáld bele. A hasonló korú lányomnak is kell majd egy második ülést venni őszre, egyelőre fogalmam sincs, melyiket fogjuk. (Ami van itthon a nagynak egy Cybes Solution X és egy Römer Kidfix, mindkettő isofixes. Ezek jó ülések, bármelyiket megvenném a kicsinek is.)
2015. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A nagylányunknak is Cybex S. van, szeretjük. Csak az nem isofixes (nem volt akkor a kocsiban).

Mindenképpen várok az utolsó pillanatig az üléscserével.

Köszi!

2015. máj. 24. 19:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Römer Kidfix
2015. máj. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Römer van nekünk is a nagyobbik gyereknek. A kisebbik most áprilisban volt három éves pont ugyanakkora, mint a Te lányod. Nyáron még jó lesz neki a 9-18-as ülés (egy BeSafe van), télen viszont már kelleni fog a nagyobb. Szerintem ő is Römert fog kapni, nagyon bevált.
2015. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!