Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki 0-18kg-ós...

Használ valaki 0-18kg-ós isofixes autósülést? Melyiket választottátok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
mi a multkro vettük tescoban leértékelve, 13ról 3ra! és isofixes, 0-18as. meg nem mondom most miylne márka, mert lent van az autóban :) de neves azt tudom.
2011. febr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

isofixes 13 helyett 3 ezer :D!!!Vegyél nekem is légyszi!!!

Mert 100 ezer alatt nagyon ritka az isofixes ülés!!!Nekem 0-18kg van, de nem isofixes 70 ezer volt!(concord ultimax)

2011. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

valóban gyanús isofixes 3 ezerért, de még 13-ért is!


én is ezzel a concorddal szemezgetek, csak szeretnék mindenképp isofixes ülést és ehhez sajnos nincs isofix talp:( egyébként milyen véleménnyel vagy róla? bevált? kényelmes? biztonságosnak tűnik? mennyi idős a babád?

2011. febr. 15. 14:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Imádom!Nagyon jó!8 hónapos,és 7.7 kiló a babám,6 hónapos volt mikor vettük!Szerintem nem biztos,hogy annyira fontos az isofix,bár biztos jó!De mikor beletettem a lányom és fülig ért a szája,mondtam is az apjának,hogy na ez az ami nekünk kell!Szuperül körülfogja a babát,nagyon jó a fejvédő rész.Kényelmes nagy overálban is.Ezért is vettünk másikat,mert a babyhordóba beleszorult nayg overálba,és így úgy döntöttünk ,hogy valami jót kell venni és ez volt a nyertes!:)

Most még nem tud ülni a lánykám ,így menetiránynak háttal van berakva az ülés,majd ha stabilan ül,akkor megfordítjuk

menetiránynak szemben!

2011. febr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!