Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez mindenkinél îgy van?

Ez mindenkinél îgy van?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok,eddîg egy nagy vegyipari cégnél dolgoztam,amit nagyon szerettem.Pàrommal jobbnak làttuk ha nem megyek többet! Viszont marhàra unatkozok itthon,nagyon hiànyzik hogy dolgozni menjek. 23éves vagyok első terhességem. Ami még zavar hogy hîztam és semmi nem àll jól,nem érzem jól magam a bőrömben.(nem vagyok kövér azt mondjàk) ti mivel foglaljàtok le magatok? Főzés,takarîtàson kivül? Vagy csak nekem vannak ilyen gondjaim.bizonytalan vagyok
2015. máj. 25. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kertészkedj, olvass, biciklizz, járj barátnőkhöz, csinosítsd a lakást, menj úszni, köss, főzz, süss.
2015. máj. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
En pontosan 4 hetet voltam otthon a szules elott, 37. hetig dolgoztam.. majdnem megorultem mar a vegere, borzalmas volt. El sem.tudom kepzelni, milyen lehet 7 teljes honapot igy tolteni. En minden idomet takaritassal, vasalassal, rendezgetessel toltottem. Talan tanulj valamit, menj el egy suliba, szerezz szakmat, kepezd magad. Tanulj nyelvet, az mindig jol jon. Emellett legyen valami hobbid. Fozz minden nap, vard a ferjedet meleg etellel, ezekkel is elmegy az ido
2015. máj. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én is dolgoztam volna ha nem kellene è

20 literes teli vizes vödröket fel cibàlni az emeletre.az mellett minden nap elég erős vegyszerekkel dolgoztam. Főzni mindennap főzök.viszont lehet tanulok mêg valamit

2015. máj. 25. 16:57
 4/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :) Kicsit off: mi a 2. babára gyúrunk majd, szintén veszélyes, mérgező anyagokkal dolgozom, táppénzre kell majd mennem.Neked mit szólt a munkáltatód h azonnal táppénz? Mikor közölted?
2015. máj. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyeztetni kellene a munkavállalódal. Elméletileg kötelesek egy, az állapotodnak alkalmas munkakör felajánlására.
2015. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tőlem csak annyit kérdezett a főnök asszony hogy gondolom akkor többet màr nem jösz? Jófej
2015. máj. 25. 17:09
 7/12 A kérdező kommentje:
Jófej volt :)
2015. máj. 25. 17:10
 8/12 anonim ***** válasza:

2es vagyok


Ne haragudj, nem akartalak megserteni. Pusztan azert irtam le a sajat tortenetemet, hogy nekem meg a 4 het is brutalis volt otthon. Abszolut megertem, nyilvan nem akarsz vegyszerekkel dolgozni, cipekedni. Valami sulit csinalnek a helyedben

2015. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem sértettél meg! Én fogalmaztam meg rosszúl a vàlaszt :) te ne haragudj inkàbb. Nem akartam bunkó lenni.
2015. máj. 25. 20:09
 10/12 anonim ***** válasza:

Nyelvtanulás?

Könyvtár? Olvashatsz gyereknevelésről is, ha meglesz a baba úgyse lesz nagyon időd:)

Ha nincs kerted, akkor is csinálhatsz az ablakban fűszernövényekből kis balkonládát vagy ilyesmit.

Látogasd meg az ezer éve nem látott vagy távol élő rokonokat, pici babával úgyse fogtok tudni menni egy ideig.

Én anyuékhoz is hazamentem néha egy hétre, ők jártak ugyanúgy dolgozni, én meg kicsit segítettem és akkor este mikor hazaértek, sokat beszélgettünk, azóta nem voltunk így nyugodtan együtt ennyit mióta gyerek voltam. Amíg dolgoztam akkor ugye nem náluk töltöttem a szabim, hanem a férjemmel, évek óta csak 1-1 nap vagy hétvége jutott rájuk.

Most jön a nyár, készülődj befőzéssel, lekvárkészítéssel, az is akár több napos program is lehet.

Terhestorna is lehet, ha csak a vegyi anyagok miatt kellett eljönnöd, és amúgy teljesen rendben van minden.

Felénk volt ingyenes szülésfelkészítő tanfolyam, arra is jártam.

Meg mivel most megcsinálhatsz mindent otthon hétközben, tervezgess hétvégére jó programokat,. Van időd végigböngészni az újságokat, hogy hol van ingyenes program vagy olyan ami a pénztárcátoknak megfelel. Kicsit élvezzétek még a férjeddel azt hogy kettesben vagytok, legyenek élmények, amikre jó visszaemlékezni a nehezebb nem alvós időszakban:)

Meg babacuccokat is elkezdhetsz 1-2 hónap múlva vadászni. Eljárhatsz akár hetente is boltokba/turiba és csak azt megvenni ami kifejezetten jó vásár. Mire betöltöd a 9 hónapot, meglesz minden:)

2015. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!