Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek fontos, hogy egy...

Szerintetek fontos, hogy egy gyerek tudja azt is ki a biológiai apja, mégha nincs is köztük semmiféle kapcsolat és nem is volt soha?

Figyelt kérdés

2015. máj. 26. 19:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

ez azért szituáció függő. ha apa meddő és "kaptok" spermát, akkor szerintem nem kell elmondani a gyereknek amennyiben biztosan soha nem akarjátok elmondani és apa teljesen a sajátjának érzi.


minden más esetben szerintem el kell mondani. de írd le konkrétabban, lehet annyira speciális eset, hogy mást írnék akkor

2015. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nekem legalábbis fontos volt. 22 éves koromig abszolut nem tudtam apámról semmit, csak anyu mesélt róla, mutatott képet stb, de 22 évig nem ismertem. Én szerettem történeteket hallgatni róla, elvonatkoztatva arról hogy nem mindig volt pozitív. Szerintem a gyereknek joga van tudni ki az apja, ha rossz ember ha jó.
2015. máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
besikerült baba... bulizós korszakból anya nevén....
2015. máj. 26. 19:27
 4/20 anonim ***** válasza:
minden gyerek keresi önmagá ált kamaszkor, olyankor minden felmenőjéről tudni akar és én is örülök hogy tudom miért vagyok olyan amilyen, hogy ezt kaptam.
2015. máj. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

fontos, hiszen gondokat okozhat neki, ha nem tudja

Ha belegondolsz neked is fura lenne, ha nem ismernéd a szüleidet. Biztosan kíváncsi lennél, hogy milyen, hasonlítasz-e rá.

2015. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Fontos. Sokan nem találják meg "igazi önmagukat" amig nyitott kérdések vannak a származásukról.
2015. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
első vagyok. na ebben az esetben végképp. csak nem gondolja majd az a gyerek, hogy te vagy "Szűz Mária", nemde? szóval nem is értem, hogyan lehetne ebben az esetben letagadni. már persze ha tudod is ki az, nem csak egy ismeretlennel feküdtél le :S
2015. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
most a nagyapját hívja apának...
2015. máj. 26. 19:37
 9/20 anonim ***** válasza:
mármint a te apukád neki az apa? hát ez elég beteg ne is haragudj
2015. máj. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
és az apa? az ő jogai? ő tud a gyerekről? Vagy nem hagytál neki választási lehetőséget?
2015. máj. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!