Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mennyire fontos...

Lányok! Mennyire fontos nektek ismerkedésnél, hogy a fiú kezdeményezzen?

Figyelt kérdés

2015. máj. 9. 06:10
1 2
 1/15 anonim válasza:
Én nem merek lépni, ugyhogy nekem nagyon fontos.
2015. máj. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Nekemis nagyon fontos! :)
2015. máj. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2015. máj. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
A lányoknak büdös kezdeményezni. Inkább belepusztulnak a bánatba és egész éjjel picsognak, de nem adnának egy nyamvadt jelet annak a srácnak, akibe fülig szerelmesek.
2015. máj. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
#4 XD ez így van!
2015. máj. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%

Egy férfi legyen férfi!


Bár én már rég túl vagyok az ismerkedős korszakon, de ha egy férfi nem vette a fáradtságot, hogy kezdeményezzen, onnantól már elveszítette az érdeklődésemet!


Nem azért, mert lusta voltam kezdeményezni, megtettem olykor, de csak alkalmi kapcsolatokban, amihez eleve úgy álltam hozzá.


Ha egy férfi ebben nem mer lépni, akkor az élet sok más területén sem.

2015. máj. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Semennyire. Mindössze eddig mindíg pasi kezdeményezett. Illetve mindíg barátságból vagy munkakapcsolatból alakult ki kapcsolat, sose randiztam hivatalosan.


Azzal meg, hogy a nők ritkábban kezdeményeznek csak azoknak a pasinak van baja akiknek problémás az ismerkedés. Kettős mérce működik oda-vissza, kár egyen fennakadni.

2015. máj. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#4, ment a pacsi. Kábé 20-30 % számára elég léleknyomorító ez az elvárás, mind a lányok, mind a fiúk körében.
2015. máj. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Nekem fontos, nem tudom megmondani miért, lehet, hogy a társadalmi konvenciók miatt, de egyszerűen ez tűnik természetesnek. Ráadásul én se vagyok az a legbátrabb, ha erről van szó. Nem azt mondom, hogy totális némaságba süllyedek és semmiféle kommunikációt nem folytatok az adott fiúval, de azért nem is megyek oda hozzá direkten, hogy akkor most mi a szitu. 18/L
2015. máj. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mindig megvártam hogy a férfi kezdeményezzen, de adtam jelzéseket előtte hogy tetszik nekem.

Nem tartom nőiesnek hogy én menjek oda valakihez, még akkor sem ha egyéjszakás kapcsolatról lenne szó.

2015. máj. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!